- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessJeff Leatham o swoim „najbardziej osobistym zapachu” i polecanej przez Melanie Griffith...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jeff Leatham o swoim „najbardziej osobistym zapachu” i polecanej przez Melanie Griffith rutynie pielęgnacji skóry


Jeff Leatham jest człowiekiem wielu zawodów. Jest dobrze znanym projektantem kwiatów dla klanu Kardashian, dyrektorem artystycznym Czterech Pór Roku i pomógł opracować kilka zachwycających zapachów, w tym kilka zapachów KKW. Leatham ma pracowitą wiosnę, zamykając oszałamiający pokaz orchidei w nowojorskim Ogrodzie Botanicznym, wypuszczając swój pierwszy osobisty zapach i wciąż próbując znaleźć czas dla siebie. Spotkaliśmy się z utalentowanym panem Leathamem, aby dowiedzieć się więcej o nowym zapachu Róża Voodoo z Scent Beauty i tym, co dzieje się za kulisami. Pełnowymiarowy zapach będzie dostępny jesienią, ale już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży wielkość próbki.

O róży voodoo…

„To mój najbardziej osobisty zapach, ponieważ Voodoo Rose jest w moim życiu prawdopodobnie od 16 lat. Stworzyliśmy go lata temu — już wcześniej był w formie świecy. To, co zrobiłem przez ostatnie półtora roku, to tworzenie zapachów z KKW. To niesamowite, że po raz pierwszy wystartuję jako Voodoo Rose i będzie to dla mnie tak osobiste”.

O nieodpartym zapachu…

„To olejek z paczuli, różany i cynamonowy. nutami serca są drzewo sandałowe, ziarno pieprzu, wanilia i piżmo. Mam tak wielu ludzi, którzy są tak podekscytowani tym, ponieważ kiedy była w formie świec, celebryci, którym ją podałem, dosłownie ukrywali świece, ponieważ były tak rzadkie.

Jedyny sposób na opisanie tego jest mroczny i seksowny. To zapach, który chcesz założyć wieczorem, gdy chcesz być psotny – i chcesz, aby ludzie pamiętali, jak pachniesz. Ludzie powiedzą, że nigdy nie powąchali czegoś takiego, w dobry sposób. Myślę, że właśnie dlatego nazwa tak do niego pasuje. To szczerze jak voodoo — chwyta cię.

O inspiracji zapachem…

„Zawsze kochałem ciemną różę. Kiedy zaczęliśmy tworzyć Voodoo Rose, tak naprawdę opierało się na naprawdę ciemnej, pięknej róży, takiej jak czerwona róża. Myślę, że to klasyczna część tego. Od lat na rynku nie było zbyt wielu zapachów z bazą w postaci głębokiej, czerwonej, seksownej róży. Róża z innymi moimi zapachami, takimi jak KKW Desert Rose, daje bardzo różowe wrażenie, ale spryskujesz różę Voodoo i tak naprawdę wcale nie pachniesz”.

O swojej rutynie pielęgnacji skóry…

„Mam przyjaciółkę, Melanie Griffith, jest aktorką, była jednym z pierwszych inwestorów w Augustinusa Badera. Mam na tym punkcie obsesję. To moja rutyna pielęgnacji skóry. noszę Olejek do twarzy (245 dolarów), potem noszę Krem (280 dolarów), a potem noszę Bogaty Krem (280 dolarów). Robię to codziennie. Mam 51 lat, możesz powiedzieć? Każdy mówi: „Masz taki blask na skórze”, a ja na to: „To nie ja, to rutyna pielęgnacji skóry”. Naprawdę nie myję twarzy. Po prostu używam tych produktów.”

O samoopiece…

„Idę na spacery z tym facetem tutaj [gestures to his dog napping beside him]. Myślę, że poświęcenie czasu dla siebie jest bardzo ważne. Nie ma znaczenia, czy to cztery razy w roku, czy kilka razy w roku. Właśnie wróciłem z Florydy, bo chciałem po prostu spacerować po plaży, a nie, że nie mamy plaż w LA. Myślę, że ważne jest, aby ćwiczyć samoopiekę, nawet jeśli spanie za dodatkowe 30 minut. Wszystko sprowadza się do dbania o siebie, siedzenia na zewnątrz, przy lampce wina, a nawet po prostu na dłuższy niż zwykle spacer i włączanie ulubionej muzyki. To wszystko nie kosztuje dużo pieniędzy”.

O innych zapachach…

„Przez całe życie nosiłam tylko trzy zapachy. nosiłam Bomba kwiatowa Wiktora i Rolfa (118 dolarów), który jest oczywiście zapachem dla kobiet, ale w pewnym sensie uczyniłem go moim. Wiesz, jak zapachy zmieniają się pod wpływem substancji chemicznych na twoim ciele. Ostatnio noszę dużo KKW Night Iris i mieszam to z Rzadka Figa (24 USD) i karmelowa orchidea (24 USD). Kiedy ludzie mnie przytulają, mówią „O mój Boże, tak ładnie pachniesz” i to jest mój cel.

Jestem prawdziwym zwolennikiem posiadania różnych rodzajów zapachów na różne pory dnia. Rano możesz chcieć czegoś takiego jak cytrusy, jaśmin i gardenia, żeby cię obudzić, a wieczorem coś bardziej seksownego.

O tym, dlaczego zapachy są tak wyjątkowe…

„Kiedy firma Scent Beauty zwróciła się do mnie z prośbą o stworzenie osobistego zapachu, było to dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ właśnie byłam taką fanką zapachów w moim życiu. Pamiętasz kwiat i tworzy on wspomnienie ulubionego kwiatu twojej babci, albo pamiętasz kwiaty, które ktoś ci dał, i myślę, że to jest to samo wspomnienie, które ma zapach, kiedy kogoś wąchasz, albo ktoś wchodzi do pokoju, albo ciebie iść z kimś na randkę. A zapach trwa dłużej niż kompozycja kwiatowa. Moja mama niestety zmarła kilka lat temu. Nosiła Estée Lauder Youth-Dew (42 USD). Upewniam się, że kupię butelkę, ponieważ kiedy ją powącham, myślę o niej”.Źródło strony

Ostatnie Posty