- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessJennie Garth o 50. urodzinach, swoim sprayu nawilżającym DIY i nowym projekcie,...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jennie Garth o 50. urodzinach, swoim sprayu nawilżającym DIY i nowym projekcie, który świętuje


Jest coś w powiększaniu wczesnym rankiem z Beverly Hills, 90210 absolwentka Jennie Garth, która po prostu przygotowuje dzień trochę lepiej.

„Przykro mi! Mój pies drapie; Tak mi przykro”, przeprasza zawsze młodą 50-latkę w niedawnym dniu prasowym za jej współpracę z Voltaren Arthritis Pain Gel, pierwszym niesteroidowym żelem przeciwzapalnym na receptę, który łagodzi ból stawów ulga. Poza tym, że jest wielkim guru od piękna i dobrego samopoczucia, Garth współpracuje z marką, aby wprowadzić na rynek OpiekaWalki kampania — projekt bliski i bliski jej sercu — aby pomóc opiekunom „odnaleźć radość w ruchu”, jednocześnie dzieląc się swoim osobistym doświadczeniem z chorobą zwyrodnieniową stawów.

Dlaczego to partnerstwo jest dla Ciebie tak ważne?

„Zawsze wiedziałem, że zapalenie stawów występuje w mojej rodzinie, więc było to coś, co było na moim radarze. Zacząłem czuć sztywność w biodrach i kolanach i chciałem zignorować znaki; Kojarzyło mi się to ze starzeniem się i nie interesowało mnie to. Rzeczywistość jest taka, że ​​się starzeję, starzeję się i zaczyna się dziać.

Zacząłem używać Voltaren, a potem dowiedziałem się o tej wspaniałej kampanii, którą prowadzimy, zwanej CareWalks, która jest doskonałą okazją do rozpoczęcia rozmów o pracy, którą opiekunowie wykonują na co dzień — po prostu bezinteresownym akcie opieki nad kimś innym. To świetna okazja, by to pokazać i uczcić tych ludzi. Często opiekunowie doświadczają własnego bólu i przepracowują go, opiekując się kimś innym. To była świetna okazja, aby rzucić światło na tych wspaniałych ludzi”.

Właśnie wkroczyłeś w nową dekadę. Jak to było?

„Trudno to opisać, ponieważ za każdym razem, gdy trafiasz na przełomowe urodziny, pojawia się inny zakres emocji. Kiedyś było o wiele bardziej ekscytujące. Teraz to jest jak, OK, pozwól mi to rozgryźć… ale ukończenie 50 lat nie jest tym, czym było kiedyś. Szczerze, czuję się, jakbym właśnie skończył 30 lat; Jestem tak aktywna i pełna życia, cały czas w ruchu i żongluję wieloma rzeczami. Myślę, że teraz wszystko równoważę o wiele lepiej, więc jestem bardzo podekscytowany moimi 50-tkami”.

Wiem, że naprawdę lubisz dobre samopoczucie. Jak teraz wygląda ta rutyna?

„Zaczynam każdy dzień od pięknych, odważnych jagód, płatków owsianych i przeciwutleniaczy. Każdego dnia staram się dobrze zacząć dzień. Pracuję z trenerem podnoszenia ciężarów trzy dni w tygodniu, co moim zdaniem jest bardzo ważne, aby nasze ciała były silne. Rozciąganie jest ważną częścią bycia zdrowym w miarę starzenia się, więc pozostaję aktywny. Gram teraz w golfa, co trzyma mnie na łonie natury. Bycie na łonie natury jest dla mnie ogromną częścią dobrego samopoczucia, dobrego samopoczucia psychicznego i dobrego samopoczucia psychicznego”.

Jaka była ostatnia rzecz związana z urodą, którą zrobiłeś po raz pierwszy?

„Właśnie zrobiłem Morfeusza8; Zrobiłem serię trzech z nich. Powinno z czasem dokręcać, podnosić, udoskonalać wszystkie dobre rzeczy. Jestem podekscytowany, widząc, jak to się potoczy!”

To jest dobre. Czy możesz podzielić się jakimiś produktami kosmetycznymi, których używałeś od początku pracy?

„Czy nadal produkują te produkty?! Jedną z podstawowych rzeczy, których zawsze używałem, jest coś, co faktycznie robię w mojej kuchni i mam na zawsze. Jest to mgiełka w sprayu, której używam i zawiera kwas hialuronowy, olejki eteryczne, trochę aloesu, i używam go rano i wieczorem. To nawilżająca mgiełka, w którą naprawdę wierzę. Myślę, że to naprawdę działa!”Źródło strony

Ostatnie Posty