- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessJessica Simpson o produkcie, który sprawia, że ​​jej dzieci krzyczą na nią...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jessica Simpson o produkcie, który sprawia, że ​​jej dzieci krzyczą na nią mniej, pewność siebie i te zdjęcia w bikini


To sezon ferii wiosennych – i nikt nie cieszy się z tego tak bardzo, jak Jessica Simpson – która w zeszłym tygodniu praktycznie zepsuła internet serią selfie w bikini.

Również w programie tego szczególnego słonecznego dnia: czat Zoom dotyczący najnowszego partnerstwa matki z trójką dzieci z tym, co nazywa „zmieniającym zasady gry” Flonaseprodukt na alergię, który jest trochę rodzinnym romansem (i był ulubieńcem Simpsona jeszcze przed zawarciem związku).

„Jest coś w życiu w Los Angeles z pożarami, pyłkami, zmianami klimatycznymi i tak dalej, że zawsze budzimy się ze swędzącymi, łzawiącymi oczami — moje dzieci cały czas kichają! I wiesz, jak to jest… wszyscy martwimy się teraz, że jesteśmy chorzy, ale ważne jest, aby odróżnić chorobę od alergii.

Tak więc każdy z nich ma swoją własną małą butelkę Flonase z wypisanym na niej swoim imieniem. To jest coś, z czego korzystaliśmy przez jakiś czas i mówię ludziom, żeby spróbowali czegoś, jeśli naprawdę w to wierzę; Wiem, że moje imię to marka. To była dla mnie naturalna rzecz, ponieważ widzę, jak moje dzieci biegają i bawią się na zewnątrz i są szczęśliwe. Mogą być lepsi i nie muszą tak bardzo narzekać. Co jest lepsze niż uświadomienie czegoś, co może sprawić, że twoje dzieci będą mniej na ciebie krzyczeć!”

41-latka mówi również, że jej dzieci spędzały „szczęśliwy czas” podczas ostatnich rodzinnych wakacji w Cabo (miejsce tych Zdjęcia na Instagramie) – i byli równie zaskoczeni jej wyborem kostiumu kąpielowego.

„Cóż, zdecydowanie była to przerwa wiosenna dla dzieci. Cabo, dla mnie, było kiedyś wycieczką dla dziewcząt. Połóż się, baw się dobrze… ale chodzenie z dziećmi wymaga aktywności przez cały dzień i może wylegiwania się przez godzinę na słońcu”, śmieje się, przechodząc do słonia w mediach społecznościowych w pokoju: „A potem opublikowałem zdjęcie bikini, pierwsze, po prostu w tej chwili. To nie było coś, co zaplanowałem. Przyniosłem bikini, nie przymierzałem wcześniej kostiumów kąpielowych, bo nie chciałem widzieć siebie w kostiumie kąpielowym, ale pomyślałem: „Zabieram bikini i po prostu zobaczmy, zobaczymy. ’ Kiedy go założyłem, poczułem się bardzo emocjonalnie, ponieważ powiedziałem: „Wow! Mogę nosić bikini. Jasna cholera! No to ruszamy!’

Moje dzieci nigdy nie widziały mnie w bikini. Nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale wydawało mi się, że w końcu zebrało się wiele małych celów. Moje ostatnie dziecko urodziłam trzy lata temu, a dotarcie tutaj zajęło mi trzy lata, plus cały czas wcześniej – nawet mój prawie dziesięciolatek nigdy nie widział mnie w bikini. Jestem z siebie dumna i chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że nie ma rzeczy niemożliwych. To niesamowite, co potrafią kobiece ciała, i to nie jest odbicie. Nie jestem supermodelką. Mogę modelować ubrania z moim nazwiskiem, ale to nie czyni mnie supermodelką”.

Supermodelka może nie trafić Książęta Hazzardu CV gwiazdy, ale to nie znaczy, że Simpson nie wie, co chce pokazać: „Myślę, że wszyscy mamy wewnętrzną supermodelkę. Wszyscy mamy swoją twarz modelki. Wszyscy mamy sposób, w jaki lubimy robić zdjęcia i wszyscy mamy w sobie to, co chcemy pokazać. Dla mnie nie chodziło o pokazanie swojego ciała – bardziej chodziło o pokazanie faktu, że osiągnąłem coś, o czym nigdy nie myślałem, że może się wydarzyć. Po prostu nie wiedziałam, że mogę założyć kostium kąpielowy, zrobić zdjęcie i nie musieć przesadzać, robić różnych rzeczy i po prostu je wrzucać. Dla mnie to było bardzo wyzwalające. Narracja, która się z tym wiąże, to miłość własna i na pewno w przeszłości założyłabym bikini, gdybym chciała. Po prostu jestem dla siebie bardzo surowy, ale bardzo staram się ignorować krytykę.

Wiem, że jestem jednym z najczęściej komentowanych ludzi — czy to o wstydzie, czy o chwale — jeśli chodzi o moją wagę. Nie wiem dlaczego. Zaakceptowałem to jako temat, który służy do inspiracji, ponieważ mam każdy rozmiar. Rozumiem, jak czują się kobiety w tym świecie perfekcji. Nie ma perfekcji – musiałem nawet na chwilę zejść z Instagrama, bo nie mogłem czytać komentarzy, nie mogłem patrzeć na zdjęcia. Ale nigdy nie staram się pokazać ludziom perfekcji; Chcę pokazać rzeczywistość i prawdziwe życie. Jestem otwarty na swoje wady i przyjąłem je.

Ale ta cała sprawa z bikini… Myślę, że nadal jestem zszokowana, że ​​rzeczywiście czułam się odważna”.Źródło strony

Ostatnie Posty