- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJLo Beauty i HydraFacial łączą siły
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

JLo Beauty i HydraFacial łączą siły


Zwrot wydarzeń, którego nie widzieliśmy, JLo Beauty Jennifer Lopez łączy siły z zabiegiem odnawiania skóry HydraFacial, aby wypuścić HydraFacial X JLo Beauty Booster, inspirowany kultowym blaskiem JLo.

Wyposażony w główny produkt marki, To JLo Glow Serum (67 USD), ten wzmacniacz można dodać do wszystkich zabiegów HydraFacial, aby uzyskać dodatkową dawkę personalizacji od 22.09.

Niezwykle bogate serum zawiera różnorodne składniki, w tym opatentowane przez markę oliwkowe serum nawilżające przez cały dzień, japoński ferment sake z ryżu, który rozjaśnia i kondycjonuje, oraz ferment pochodzący z drożdży, który pozostawia skórę jedwabistą i miękką. W ośmiotygodniowym badaniu klinicznym 100 procent użytkowników zauważyło bardziej nawilżoną skórę i gładszą teksturę, a 91 procent zauważyło poprawę jędrności skóry.

„Każdy chce błyszczeć jak Jennifer Lopez, a JLo Beauty urzeczywistnia to pragnienie. Teraz możemy dostarczyć konsumentom ten charakterystyczny blask JLo w nowy i ekscytujący sposób”, mówi Lisa Sequino, współzałożycielka i dyrektor generalna JLo Beauty & Lifestyle. „Dzięki temu partnerstwu łączymy naszą zastrzeżoną mieszankę składników rozświetlających z przełomowym zabiegiem HydraFacial i wykwalifikowanymi profesjonalistami. HydraFacial x JLo Beauty Booster jest koniecznością dla każdego, kto szuka nawilżenia i blasku na wyższym poziomie”.Źródło strony

Ostatnie Posty