- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryJohn Legend wprowadza pielęgnację skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

John Legend wprowadza pielęgnację skóry


Obecnie istnieje więcej linii kosmetyków dla celebrytów bardziej niż kiedykolwiek — pomyśl: Haus Labs Lady Gagi i JLo Beauty Jennifer Lopez — ale zawsze jest miejsce na inne podejście do poprawy skóry, a John Legend jest następny w kolejce do podzielenia się.

Według Fortuna piosenkarka „All of Me” zadebiutuje jesienią z nową linią produktów do pielęgnacji skóry dla ciemniejszych odcieni skóry. Chociaż nazwa nie została jeszcze ogłoszona, wiemy, że Legend współpracuje z holdingiem A-Frame Brands — wcześniej współpracowali również z innymi celebrytami przy ich premierach — nad linią debiutu.

„Uwielbiam to, że mają naprawdę zróżnicowany zespół i troszczą się o uczynienie świata lepszym miejscem, słuchając niezliczonych głosów, które często są marginalizowane i pozostawione w tyle, zaniepokojonych tworzeniem czegoś, co jest przystępne cenowo i dostępne dla wszelkiego rodzaju ludzi, naprawdę kocha ludzi kolorowych i chce zapewnić im opiekę, na którą zasługujemy” – mówi Legend Fortuna o jego partnerstwie.

Ceny i specyfika produktu są nadal nieznane, ale linia zagłębi się w typowe problemy skórne, z którymi często borykają się osoby o ciemniejszych odcieniach skóry, takie jak suchość, swędzenie i brak równowagi pH.

„Oczywiście jestem w oczach opinii publicznej, więc troszeczkę większą wagę przywiązujemy do dbania o siebie i dobrego prezentowania się publiczności” – mówi Legend.. „Ale każdy ma skórę i wszyscy dbają o swoją skórę i każdemu zależy na tym, by dobrze prezentować się w każdej sytuacji, czy to, wiesz, rodzinie, społeczności, czy gdziekolwiek są… To tak ważna część tego, kim są, i jak prezentują się światu i jak się czują”.

Bądź na bieżąco z Nowe Piękno dla przyszłych aktualizacji linii produktów do pielęgnacji skóry John Legend.

.Źródło strony

Ostatnie Posty