- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessJulianne Hough o zdrowiu, odpoczynku i roku resetu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Julianne Hough o zdrowiu, odpoczynku i roku resetu


Nic dziwnego, że Julianne Hough ma dużo energii, którą starała się odciąć w ciągu ostatniego roku plus. „Nie wiem, czy to była pandemia, czy tylko mój cykl życia i wiek, w jakim jestem, ale rywalizuję i popycham od dziecka” – 33-letnia tancerka, założycielka KINRGY oraz udziały partnerów Thorne. „Zawsze było idź, idź, idź, ale najbardziej potrzebowałem odpoczynku”.

Reset

„Zrobiłem to w zeszłym roku, aby naprawdę zresetować moje ciało, wyleczyć się od środka, zrobić rzeczy, które wewnętrznie wymagały skupienia. Moje nadnercza zostały całkowicie przestrzelone. Moim słowem numer jeden w tym roku było zdrowie. Kiedy myślisz o zdrowiu, myślisz o poruszaniu się i byciu aktywnym, ale ja osobiście potrzebowałem odpoczynku. Dosłownie potrzebowałem odpoczynku i regeneracji po 30 latach treningu. Teraz, gdy czuję, że jestem w punkcie zerowym, znów zaczynam poruszać ciałem, ponieważ wierzę, że ruch to życie. Całość była bardzo, bardzo inna niż wszystko, czego kiedykolwiek doświadczyłem”.

Ujęcie eksperta

„Oczywiście jest tak wielu ekspertów, którzy mogą ci pomóc, i tak wiele dostępnych informacji… ale tak ważne jest również, aby sprawdzić swoje ciało i zobaczyć, czego potrzebuje. Zadaj sobie pytanie: „Jakie są główne problemy, którymi chcę się zająć?” Może to skupienie, może sen, może to mgła twojego mózgu. Znajdź najbardziej aktywny problem, z którym masz teraz do czynienia, i zacznij od tego. Nie musisz być świetny na początek, ale musisz zacząć być świetny, prawda?”

SHO NIIMURA I JASON AU

Doświadczenie

„Jestem osobą o wysokich zmysłach, nawet coś tak prostego, jak zapach świecy – chodzi mi o to doświadczenie. Niedawno wyszliśmy z tymi Mgiełka w sprayu KINRGY a one zawsze mnie uziemiły. Poświęcam też czas na zjedzenie obiadu – gotuję, używam rąk. Mamy dostęp do wielu rzeczy, takich jak listonosze i jedzenie na wynos, ale w pierwotnej naturze tworzenia jedzenia i robienia tego samemu jest taki rytuał. Zawsze uważam, że kiedy poświęcam czas na przeżuwanie, smakowanie i spożywanie przygotowywanego przeze mnie jedzenia, mój system nerwowy jest znacznie spokojniejszy i zrelaksowany”.

Kiedy pracuję z miłością, kreatywnością i energią, w przeciwieństwie do niepokoju, popychania i strachu przed upływającym czasem i innymi rzeczami, to pomaga. Zawsze staram się ustawić swoje środowisko tak, aby osiągnąć sukces.

Rezolucje, poprawione

„Właśnie mieliśmy nów księżyca, który polega na detoksykacji i oczyszczeniu, pozbyciu się starego, sadzeniu nasion i zbieraniu zbiorów na przyszłość – przypomnienie, aby być uważnym i ustalić intencje dotyczące tego, jak wygląda styczeń. Nie podejmuję swojego postanowienia tuż przed Nowym Rokiem; Zaczynam wcześnie, tworząc i projektując przyszłość mojego życia, więc przygotowałam się, zanim nadejdzie nowy rok. Naprawdę nie mogę się doczekać wykonywania pracy i wkładania intencji we wszystko, co robię.”

Zsynchronizować

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę współpracować z partnerstwami, które mają kluczowe składniki dopasowania i autentyczności; Nie będę współpracować z niczym, chyba że podzielimy wartości prawdziwego życia, które obejmuje wspieranie zdrowia fizycznego i psychicznego, a także dobrego samopoczucia energetycznego. Wyrównanie marki [for Thorne] jest tak prawdziwy i tak szczery z tym, co reprezentuję w mojej osobistej marce i moim życiu osobistym. Chodzi mi o energię i oni też. Kompleks aminokwasowy jest niewiarygodne. Pomaga w budowaniu masy mięśniowej i innych dobrych rzeczy, a jednocześnie pomaga w regeneracji i poczuciu witalności i energii. Ten produkt jest moim ulubionym przez cały czas. Nie mogę bez tego żyć.”Źródło strony

Ostatnie Posty