- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKate Hudson właśnie wprowadziła czystą maskę do pielęgnacji skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kate Hudson właśnie wprowadziła czystą maskę do pielęgnacji skóry


Kate Hudson zawsze jest zajęta. Ma na swoim koncie wiele biznesów, podcast i niekończące się filmy, nie wspominając o trójce dzieci. Teraz gwiazda dodaje kolejne przedsięwzięcie do swojego talerza. Hudson połączył siły z Juice Beauty, aby wprowadzić na rynek potężną różową maskę w proszku. Partnerstwo dobrze wpisuje się w ciągłe orędownictwo Hudsona na rzecz dobrego samopoczucia i czystego piękna.

ten Kate Hudson x Juice Beauty Rewitalizująca akacja + pudrowa maseczka różana (39 USD) obejmuje rośliny, które pomagają wzmocnić szczęśliwszą i zdrowszą skórę. Maseczka oczyszcza i nawilża skórę delikatnie detoksykując zanieczyszczenia. Ponieważ maska ​​ma postać pudru, możesz całkowicie dostosować swoje doznania, mieszając tyle lub mniej, ile chcesz, aby uzyskać lżejszą lub bogatszą konsystencję. Maska zawiera puder z akacji, fito-pigmentowy puder z płatków róży, organiczny puder z aloesu, ekologiczną skórkę winogron, puder, kwas hialuronowy, puder z organicznych liści oliwnych i glinkę illit.

Zgodnie z oświadczeniem, założycielka Juice Beauty Karen Behnke wprowadziła Hudson do ruchu czystego piękna. „To ona otworzyła mi oczy na czyste i zielone piękno ponad 15 lat temu, zanim to się stało” – mówi Hudson o Behnke. „Przyszła do mojego domu i oczyściła moją łazienkę z konwencjonalnych marek chemicznych. Wtedy zdałem sobie sprawę, że muszę inaczej myśleć o swoim programie pielęgnacyjnym, tak jak robiłem to w innych obszarach mojego życia”.

Hudson mówi, że to ekscytujące, że para w końcu współpracuje nad wspólnym produktem. Dodaje, że maska ​​jest wyjątkowa. „Możesz zobaczyć wyniki natychmiast” – zapewnia. Behnke powiedział, że Hudson był bardzo zaangażowany w rozwój produktu, od wyboru składników po zaprojektowanie serca kropli logo.Źródło strony

Ostatnie Posty