- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyKate Middleton powraca ze swoim pięknem do delikatnych i naturalnych trendów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kate Middleton powraca ze swoim pięknem do delikatnych i naturalnych trendów

Estetyczny wygląd Kate Middleton błyszczy jej urodą i delikatnymi wyborami estetycznymi, zwłaszcza w zakresie makijażu i fryzur. Trzeba nadążyć Popatrz Ostatnia Kate Middleton, która oczarowała nas pięknem jasnego makijażu i falowanych włosów.

Zobacz przez zdjęcia prostotę i atrakcyjność, która nas zafascynowała w urodzie Kate Middleton, Podziel się swoją opinią, czy podobały Ci się jej wybory?

Brązowy makijaż Kate Middleton

Piękność Kate Middleton powraca do miękkich trendów - zdjęcie ze strony fotografa Jamesa Whatlinga

Piękność Kate Middleton wraca do blasku Z jasnymi rysunkami makijażu, które odzwierciedlały jej atrakcyjność dzięki szarości, którą błyszczała. Błysnęła matowym makijażem oczu poprzez brązowe cienie z ich gradacją światła, która zalewała górne powieki. Ten trend uchwycił nas jej najnowszymi wyborami estetycznymi, zwłaszcza że te rysunki są jej najbardziej ukochane Z aplikacją czarnych, matowych i cienkich kresek narysowanych po zewnętrznej stronie górnych powiek. Kate nie zrezygnowała z warstw czarnego tuszu do rzęs z ciemnobrązowym różem na górze policzków, oprócz kolorów jasnoróżowej szminki.

Falujące włosy Kate Middleton

1 główne Zdjęcia falujących włosów Kate Middleton

I to jest niezwykłe w Piękność Kate Middleton, jej wybór Fryzury splotowe są szerokie i połączone tylko od dołu, z tymi gładkimi kępkami opadającymi tylko po jednej stronie ramienia. Wyróżniał się również długimi, gładkimi grzywkami bocznymi pociągniętymi za włosy w uderzający sposób, a także ciemnobrązowymi farbami do włosów i falistymi kępkami miodu na skórze głowy.

Ostatnie Posty