- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażKatie Lee Biegel z kuchni mówi, że sama robienie tego zabiegu upiększającego...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Katie Lee Biegel z kuchni mówi, że sama robienie tego zabiegu upiększającego „zmieniło życie”


Szef kuchni i autor książki kucharskiej Katie Lee Biegel—znasz ją z wielu występów w różnych programach Food Network, w tym z jej roli współprowadzącej Kuchnia—jest także wielką miłośniczką piękna. Jako ambasadorka Revlonu może naprężyć mięśnie między tworzeniem nowych, kreatywnych dań na potrzeby serialu a byciem mamą swojej córeczki Iris. Podczas dzisiejszej randki Zoom z Biegelem rozmawialiśmy o makijażu, włosach, jedzeniu i nie tylko. I ten słodki południowy urok, który widzisz w telewizji, jest prawdziwy!

Czy jest jakiś piękny wygląd, który ostatnio kochałaś?
„Zawsze kochałam duże brwi, a teraz naprawdę interesuję się wypełniaczami z włókien brwiowych. Kocham ich. Mam obsesję na punkcie Revlona. Bardzo podoba mi się również ten nowy trend jasnych cieni do powiek. Myślę, że jest taki ładny i zawsze patrzę na naprawdę jasne błękity i jasne zielenie w mediach społecznościowych i myślę, że to taki odważny wygląd. Kilka lat temu wizażystka o imieniu Quinn Murphy zrobił na mnie naprawdę jasnoniebieski eyeliner i to zabawne, może tydzień temu wysłał mi zrzut ekranu i przypomniał mi, żebym spróbował jeszcze raz”.

Czy to w ogóle inspirowane przez? Euforia?
„Nie oglądam Euforia, ale czuję, że muszę to obejrzeć! Ciągle widzę, jak wszyscy mówią o tym w mediach społecznościowych”.

A co z pielęgnacją skóry? Jakieś ulubione w twojej próżności w tej chwili?
„Do pielęgnacji skóry naprawdę uwielbiam olejki Biossance – są po prostu tak dobre, tak bardzo nawilżające. Kiedy byłam w ciąży używałam ich olej skwalanowy na całym brzuchu – właściwie kładę to na całym ciele. Używam go teraz również na mojej twarzy i po prostu go uwielbiam. Zwykle mam suchą skórę, więc potrzebuję dodatkowego nawilżenia”.

Czy wybierasz produkty z kategorii „czyste” czy to nie ma znaczenia?
„Nie, jestem wszędzie. Po prostu lubię produkty, które działają.”

Jako ambasador Revlon jestem pewien, że próbowałeś wszystkiego, co robią. Co znajduje się na szczycie Twojej listy?
„Uwielbiam produkty Revlon, nie tylko dlatego, że razem pracujemy, ale dlatego, że naprawdę je kocham. Właśnie ufarbowałam włosy za pomocą KolorJedwab Ciemny Brąz—Używam go już od kilku miesięcy i szczerze czuję, że moje włosy są teraz w lepszej kondycji, odkąd zacząłem. Nadaje po prostu lśniący wygląd, a zestaw odżywek, który do niego dołączono, po prostu naprawdę działa. Po użyciu czuję też, że moje włosy układają się lepiej.

ja też kocham Korektor ColorStay Skin Awaken, która jest moją największą obsesją. Nie mogę spać — zawsze staram się trochę przespać i myślę, że to dlatego, że mam obok siebie elektroniczną nianię, więc cały czas się budzę — więc mam cienie pod oczami i worki pod oczami . Tak więc, aby w końcu znaleźć coś, co je zakryje i ujędrni moją skórę dzięki zawartej w nim kofeinie, uwielbiam to. Używam cienia Light Beige pod oczy, a dziś użyłam Cinnamon jako konturu na kościach policzkowych i naprawdę ładnie się wtapia.”

Woah, wróćmy. Sama farbujesz włosy? Powiedz mi więcej.
„Och, sama farbuję włosy! Zacząłem to robić przed Covidem, a potem oczywiście podczas Covid wszyscy inni musieli nauczyć się korzystać z pudełka. Jestem wielkim zwolennikiem tego, ponieważ po prostu nigdy nie mogłem znaleźć czasu, aby umówić się na wizytę w salonie. Zaplanowałabym to, wtedy coś by wyszło i wtedy nie byłbym w stanie iść. Nie mogłem też tak długo tam stać, po prostu to nie działało na mój styl życia. Potem zacząłem używać pudełka i naprawdę działa. Ludzie zawsze mówią: „Jak zdobyć tył głowy?” ale jeśli podzielisz włosy na sekcje i masz plan gry, to działa. Nie tylko otwieraj pudełko i zacznij to robić. Rozłóż wszystko, załóż czarną koszulkę i zabierz się do pracy. To zmienia życie”.

Nauczyłeś się sam, czy stylista fryzur udzielił ci wskazówek?
„Dość dużo się nauczyłam, ale mam szczęście, że moja najlepsza przyjaciółka jest kolorystą [Gretta Monahan]więc dała mi kilka wskazówek”.

Powrót do makijażu. Czy jesteś dobry w robieniu tego sam? Zawsze wyglądasz tak elegancko.
„Naprawdę zainteresowałem się robieniem własnego makijażu podczas Covid, ponieważ kręciliśmy Kuchnia z domu, więc sama musiałam nauczyć się robić całą twarz i włosy. Zawsze lubiłem robić makijaż i czułem się dobrze, robiąc to, ale potem naprawdę wkręciłem się w to podczas kręcenia, ponieważ chciałem nadal wyglądać jak makijaż telewizyjny. I oczywiście możesz użyć lżejszej ręki, gdy jest w domu, bez tych wszystkich jasnych świateł, i było to coś, na co czekałem, gdy byłem w domu tak długo i sprawiło, że znów poczułem się jak normalna osoba. Właściwie robię własny makijaż na wiele wydarzeń, ale pracuję też z kilkoma świetnymi wizażystami”.

Co jest teraz w twoim harmonogramie poza życiem telewizyjnym?
„W tej chwili jestem po prostu skupiony Kuchnia i opiekować się moim małym dzieckiem Iris – to dziecko jest garść! (śmiech). Pracuję też nad książką dla dzieci – to coś, co dopiero zacząłem – więc muszę się na tym bardziej skupić. Ale wiesz, to trudne, ciężko jest robić cokolwiek innego niż praca, którą mam teraz i opiekowanie się nią. To zajmuje większość mojego czasu, a jeśli mam wolny czas, chcę oglądać telewizję”.

Gdybyś mógł na zawsze zjeść tylko jedno danie, co by to było?
“Pizza, makaron i każdy węglowodan. Żadnego węglowodanu nie zostało.

Gdybyś mógł jeść tylko posiłki ugotowane przez jednego z twoich Kuchnia współgospodarze, kto by to był?
„Oczywiście kocham wszystkich i to jak wybór ulubionego dziecka, ale Geoffrey Zakarian jest cholernie dobrym kucharzem. Chodzi mi o to, że trudno byłoby od niego zrezygnować z posiłku.

Czego Twoi fani i obserwatorzy byliby zaskoczeni, gdyby się o Tobie dowiedzieli?
„Hmm, to dobre pytanie, ponieważ umieściłem to wszystko w mediach społecznościowych. Czuję, że to, co widzisz, jest tym, co masz ze mną. Uwielbiam spodnie dresowe, oglądanie telewizji, gotowanie i po prostu spędzanie czasu w domu”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty