- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessKatie Lowes o pielęgnacji skóry, Shondaland i sztuce oszustwa
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Katie Lowes o pielęgnacji skóry, Shondaland i sztuce oszustwa


Zanim założyła sklep w popularnym miejscu zwanym Shondaland, Katie Lowes była studentką NYU, pracowała nad swoim aktorstwem, była kelnerką i spotykała się z „przeprowadzkami i shakersami” nowojorskiej sceny społecznej.

Raczej.

„Dużo odwoływałam się do tego nowojorskiego życia” — wspomina 39-letnia aktorka, odnosząc się do roli Rachel. Targowisko próżności edytor zdjęć, który, między innymi, zostaje wyłudzony z 62 000 $ przez „znajomego” — w właśnie wydanej przez Netflix Wymyślanie Anny. (Lowes występuje u boku Julii Garner, Anny Chlumsky i Laverne Cox w serialu inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami dziedziczki Instagrama i oszustki Anny Delvey, najnowszym projekcie wywodzącym się z umysłu nadzwyczajnej producentki, showrunnerki i scenarzystki Shonda Rhimes. )

„W wieku 20 lat mieszkałem w Nowym Jorku i miałem przyjaciół — niekoniecznie dobrych — którzy byli na scenie towarzyskiej. Pracowałam jako kelnerka i nie poruszałam się w fantazyjnych kręgach towarzyskich, ale miałam kilku dalekich przyjaciół, którzy raz w błękicie księżyca pozwolili mi iść na ramieniu i zająć się kilkoma sprawami tu i tam. Pamiętam, że czułem się jak: „Wow! Nowy Jork ma całą scenę towarzyską, która jest prawdziwa i magiczna – a także szalenie przygnębiająca, jeśli nie jesteś w niej lub jeśli nie masz odpowiedniej torby lub odpowiedniego makijażu. Z tego powodu mogłem naprawdę połączyć się z Rachel i zobaczyć dostęp i drzwi, które były otwarte z powodu jej przyjaźni z Anną. Och, Anno…”.

Tawni Bannister

Wymyślanie Anny to rodzaj programu stworzonego dla bingingu Netflix, ale koncepcja jest dość mroczna. Czy kiedykolwiek doświadczyłeś takiego poziomu oszustwa?

„Absolutnie nie! Ta myśl jest przerażająca! Na początku serii Anna przekonuje wielu bogatych ludzi i korporacje, i wydaje się, że jest to coś w rodzaju Robin Hooda… ale potem następuje zwrot, gdy spotykasz Rachel i stajesz się przywiązany do ich przyjaźni. Teraz oszukuje tylko dziewczynę. Dziewczyna, która zarabia 25 000 dolarów rocznie jako asystentka, przestrzega zasad i stara się być dobrą osobą – a nie kimś, kto powinien był kiedykolwiek stać się ofiarą czegoś takiego”.

Nawet przy całym temacie związanym z artystami, w serii jest coś bardzo zabawnego. Strzelanie musiało być zabawne.

„To był taki podmuch. Mieliśmy kręcić w Nowym Jorku, a moja bohaterka, Rachel, nakręciła cały odcinek w Maroku, więc byliśmy w Marakeszu przez około trzy tygodnie. To było niesamowite. To było bardzo globalne przedstawienie. To było takie magiczne, a także dziwne, ponieważ nakręciliśmy połowę tego przed pandemią, a potem wzięliśmy cały ten czas podczas pandemii, nie wiedząc tak naprawdę, jaka będzie umowa.

A potem, kiedy wróciłeś…

„Kiedy wróciliśmy, byłam w ciąży. Zaszłam w ciążę na tydzień przed zamknięciem, więc nie było to do końca zaplanowane. Kiedy wróciliśmy, wszystkie moje sceny były, na szczęście, kręcone w LA, gdzie mieszkam, i – ponieważ Shonda Rhimes jest największym szefem na świecie – popchnęli wszystkie moje sceny do końca, abym mogła mieć jak najwięcej macierzyństwa zostaw jak to możliwe.”

Tawni Bannister

To bardzo hojne. Jak to jest być tak dużą częścią kolektywu Shondaland?

„Nadal nie mogę w to uwierzyć. Właśnie napisałem dzisiaj do Shonda, mówiąc coś podobnego. Grateful nawet nie zaczyna opisywać, jak bardzo jestem przytłoczona tym, jak bardzo zmieniła moje życie 10 lat temu. Zbliżamy się 10-lecie pierwszego odcinka Skandal wietrzenie [Lowes played Quinn Perkins]. A nawet wcześniej Skandal, Mam jedną z moich pierwszych dużych gościnnych gwiazd Prywatna praktyka. Shonda dała mi wtedy szansę i żeby nieustannie wspierała mnie jako artystkę i jako matkę… to niesamowite.

To szalone, bo ona też jest moją przyjaciółką. My FaceTime, spotykamy się, a potem czytam jej scenariusze przy stole i mówię: „Och, ona jest geniuszem”. Jest jedną z najbardziej płodnych pisarek naszych czasów, geniuszem i moim przyjacielem. Czuję się naprawdę szczęśliwy.”

Teraz jesteś prawie stałym elementem.

„Ona zbiera ludzi. Jest w głębi serca dzieckiem teatru i ma grupę ludzi, z którymi lubi pracować przed kamerą i za kulisami. Było tak wiele osób zaangażowanych w Wymyślanie Anny którzy byli związani z Skandal—jak Paolo, nasz projektant garderoby i Tom Verica, który wyreżyserował mnóstwo Skandal odcinki i wyreżyserowane Wymyślanie Anny. Dwóch pisarzy, którzy byli na Wymyślanie Anny byli pisarze? Skandal. Stał się bardzo rodzinny i wyjątkowy — zdecydowanie czuje się w nim jak w domu”.

Wygląda na to, że Shonda również bardzo cię wspiera jako pracującą matkę.

„TAk! to był jej pomysł, żebym zaczął podcast, gdy byłam w ciąży z synem w ostatnim sezonie Skandal. Byłam bardzo napalona, ​​wrażliwa i zmęczona, ale myślę, że myślała, że ​​jestem przezabawną ciężarną kobietą. Powiedziała: „Musimy mieć podcast, w którym mówisz o tego rodzaju rzeczach i powinien on się nazywać Łóżeczko Katie. Teraz jesteśmy w środku piątego sezonu Łóżeczko Katie, mój podcast wyprodukowany przez Shonda w audio.

Tawni Bannister

Mówimy o tym cały czas w podkaście: Jak ważna jest dbałość o siebie, gdy jesteś mamą, a ja wciąż pytam: „Kto ma czas? Jak znajdę czas? Moje dziecko przyszło do mojego łóżka dziś rano o 6:15. Spakowałem jego lunch. Ubrałem go. Umyliśmy mu zęby. Cudem się ubrałem. Moja córka się obudziła. Karmiłam ją piersią. Dałem im śniadanie. Pojawiła się moja niania. Byłem w pracy o 7:45 i będę w domu o 16:30

Kiedy wrócę do domu, odłożę telefon i będę z nimi od 4:30 do 7:00. I będę ciężko! Zrobię przed snem. Kiedy je odkładam, mogę sprawdzić telefon, aby zobaczyć, co przegapiłem w ciągu ostatnich trzech godzin, a potem co mam zrobić? Dostać maseczkę? Wsiąść na Peloton? Po prostu pogodziłem się z tym, że te następne lata nie będą najlepsze w dziale samoopieki. Mam rocznego i czterolatka i nie zawsze tak będzie. W pewnym momencie dni będą wyglądać inaczej”.

Jaki jest teraz „czas dla mnie”?

„W tej chwili przychodzi falami. W miniony weekend były to 40. urodziny mojej najlepszej przyjaciółki i planowałam to od dawna. Przez cały weekend poszliśmy na degustację wina! Spędzaliśmy czas, robiliśmy karty Zodiaka, graliśmy w gry, mieliśmy prywatnego szefa kuchni, a ja spałem do 9 rano w oba dni! Mój mąż był sam w domu z dziećmi, więc wściekałam się.

Chciałbym móc powiedzieć, że codziennie robię coś dla siebie, ale szczerze dbanie o siebie to: „Och, muszę wziąć długi prysznic, kąpiel lub przeczytać rozdział książki”. Jestem naprawdę potężnym drzazgiem. Niezależnie od tego, czy chodzi o sen, czy tylko o odosobnienie, wezmę jeden z nich. Kolejną troską o siebie jest to, że wypijam jedną filiżankę kawy o 7 rano, a drugą o 2:30 po południu. Nie wiem, jak ktokolwiek robi to bez tego. Bez kofeiny nie mogę dotrwać do pory snu”.

Późna kawa może mocno uderzyć.

„Muszę to zrobić! To albo kawa, albo trochę brytyjskiej herbaty w pracy. Wszystko, co przygotuje mnie na noc. W niektóre dni może to być angielska herbata śniadaniowa z odrobiną śmietanki owsianej i przez chwilę jest to po prostu „Och, co za uczta”.

A twoja obecna praca to nowy sitcom CBS. Jak to cię traktuje??

„Moja praca w tej chwili… Tak bardzo ją kocham. Robię swoją pierwszą komedię, którą chciałem zrobić przez całe życie. To jest nazwane Jak toczymy, jest na CBS i ukaże się 31 marca. Modlę się i mam nadzieję, że wszyscy obejrzą ten program, ponieważ tak bardzo go kocham.

Występuje w nim Pete Holmes — jest przezabawny — i ja. On jest mężem, ja jestem żoną i to prawdziwa opowieść o facecie z Saginaw w stanie Michigan, który całe życie pracował w fabryce. Został zwolniony i jest naprawdę dobrym graczem w kręgle, a jego żona przekonała go, by został zawodowcem. Jest teraz mistrzem świata w profesjonalnym meloniku! To takie szczere, pełne miłości i zabawne. Dorastałem oglądając Dzięki, Firma Trzech, Przyjaciele, Wszyscy kochają Raymond, Król królowych, takie rzeczy w moim gospodarstwie domowym, więc to przypomina tamte. Zawsze chciałem spróbować czegoś takiego. Po prostu bawię się teraz najlepiej”.

Tawni Bannister

LISTA

Ciągnięcie oleju: „Kiedy kręciliśmy Wymyślanie Anny w Maroku mieliśmy obsesję na punkcie kupowania oleju arganowego. Kupiłam tyle olejku arganowego – moim celem było błyszczeć w oleju arganowym. Poszedłem na suk i obserwowałem, jak te piękne starsze kobiety mielą nasiona arganu i te rośliny arganowe i robią olej”.

Obsługa hotelowa: „Zatrzymaliśmy się w La Mamounia, żeby kręcić te sceny, czyli w hotelu, w którym miała miejsce część oszustwa — to jeden z najbardziej ekstrawaganckich, najbardziej elitarnych hoteli na świecie. Tworzą bardzo ekskluzywny zapach, który pompują przez cały hotel, a ja nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułem. To jest takie piękne. Jest trochę męski, pachnie pieniędzmi i jest niesamowity. Kupiłem dwie małe fiolki, kiedy tam byliśmy; Lubię ich używać tak rzadko, ponieważ była to moja ostatnia naprawdę wymyślna wycieczka poza kraj przed zamknięciem.

Zestaw skórek: „Używam dużo Biologique Recherche; Używam ich P50, ich Extreme 3 i ich kremu na noc Placenta. Jestem wielką fanką kremu pod oczy z oliwą z oliwek Mario Badescu i używam go od mojej kosmetyczki, Noushy. Ma ten niesamowity leczniczy Reset Oil, który zrobiła podczas pandemii – w rzeczywistości dawała go pracownikom pierwszej linii, którzy tak bardzo dostawali siniaków od noszenia PPE na twarzach. Olejek jest niesamowity; Używam go cały czas, ponieważ moja skóra dużo przechodzi na planie. Jestem teraz na planie, patrzę w lustro i mam tak dużo makijażu. Nigdy nie nosiłabym tak dużo w normalny dzień, a to po prostu jest nakładane ponownie w miarę upływu dnia. Moja twarz otrzymuje wiele uderzeń; Muszę zdjąć makijaż zaraz po zawinięciu. To musi odejść natychmiast. Natychmiastowe pożegnanie.

Tawni Bannister

Pakiet nawadniający: „Chętnie kładę się spać całkowicie nawilżona, a mój mąż uważa, że ​​to obrzydliwe. Wszystko musi być zawsze balsamowane. Balsam do ciała, którego używam, to Kiki Kreme, który stosowałam podczas obu ciąży na brzuchu, aby zapobiec rozstępom i swędzeniu. To wszystko jest organiczne, naturalne i bezpieczne dla ciąży, dlatego używam go cały czas. Możesz go nawet użyć na swoim dziecku. Możesz go użyć na swoich włosach. Zawiera olej kokosowy, masło shea i jojoba, wszystkie dobre rzeczy”.

Dodatkowy kredyt: „Do włosów używam Serum Rozdwojonych końcówek Virtue i myję szamponem Bioplex. I mój krem ​​pod szyję! Używam kremu na szyję StriVectin.”

Mieszanka do makijażu: „Kiedy robię własny makijaż, używam Benefit Eyebrow 4.5 i Voluminous Waterproof Mascara firmy L’Oréal. Moja wizażystka Jamie Greenberg ma Jamie Makeup Blighlighter, który jest mieszanką różu i rozświetlacza w jednym. To szybka plama na kościach policzkowych i nakładam ją na usta. Uwielbiam też Hoola Benefit. To brązowy bronzer i używam go do konturowania twarzy, ponieważ mama potrzebuje teraz pomocy. Poza tym używam staroświeckiego Chapstick lub balsamu barwionego na czerwono Burt’s Bee.

.Źródło strony

Ostatnie Posty