- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKażdy etap „leniwej” rutyny makijażu Hailey Bieber
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Każdy etap „leniwej” rutyny makijażu Hailey Bieber


Hailey Bieber rozwija swoją grę TikTok i uwielbiamy nową zawartość i porady dotyczące urody, którymi dzieli się ze swoimi 7,7 milionami fanów.

Wczoraj supermodelka zabrała się do aplikacji, aby podzielić się swoim „Szybkim, leniwym makijażem i przygotowaniem skóry”, a nawet przedstawiła próbki laboratoryjne ze swojej nadchodzącej linii produktów do pielęgnacji skóry, Rhode Beauty.

„Pokażę wam, jak przygotowuję skórę, a potem mój naprawdę łatwy, szybki wygląd na kolację”. Zaczyna od kilku spritzów Biologique Recherche L’Eauxygénante, który odświeża skórę witaminami przeciwdziałającymi zanieczyszczeniom oraz nawilżającym ogórkiem. Następnie dwa produkty z jej nadchodzącej linii, jeden, który opisuje jako „rzecz w stylu serum”, a drugi, który wygląda jak krem ​​nawilżający.

Dalej jest Kosas Revealer Korektor (28 USD) pod oczami i kilka lekkich muśnięć Olio-E-Osso Połyskujący Balsam (28 USD) na szczytach policzków. „Szczerze, najważniejszą rzeczą dla mnie podczas robienia własnego makijażu lub wykonywania makijażu jest pielęgnacja skóry pod spodem – na przykład podstawa makijażu, skóra jest super zroszona i super nawilżona pod spodem, czuję, że zawsze tak jest uzyskać najjaśniejszy, najładniejszy makijaż. Również winę za zroszone wykończenie: Marc Jacobs Re(marc)able Full Cover Foundation Koncentrat (56 dolarów). W przypadku miejsc, które stają się nieco tłuste, opukuje Kosa chmura zestaw (34 USD).

@Haileybieber.

Musiałem to zrobić w 2 częściach, ponieważ jestem zły w Tik Tok. Oto mój szybki, leniwy makijaż i przygotowanie skóry. I tak, rhode już wkrótce🤍

♬ Powiedz tak (wersja instrumentalna) [Originally Performed by Doja Cat] – Przewrót Elliota Vana

W przypadku oczu modeluje swój wygląd brwiami, nakładając warstwę lub dwie Milk Makeup KUSH Clear Brow Gel (20 dolarów). Następnie jest to szybkie uczesanie rzęs za pomocą zalotki.

„Lubię wszystko, co ma wiele zastosowań”, mówi, trzymając Kredka do makijażu Forever Artist (20 USD), który jest przeznaczony na oczy i usta. „W tym przypadku używam go do ust, aby móc je przekreślić, tak jak zawsze. Chodzi o to, że kiedy robię konturówkę, tylko tutaj przerysowuję” – mówi Bieber, wskazując na łuk Kupidyna. „To tylko ja, nie wiem”. Następnie pomija kolor ust i aplikuje IMAGE Skincare Ormedic Uwydatnianie ust (25 USD) na domiar.Źródło strony

Ostatnie Posty