- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKażdy produkt do pielęgnacji skóry Huda Kattan używa przed snem
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Każdy produkt do pielęgnacji skóry Huda Kattan używa przed snem


Jeśli chodzi o urodę, wizażystka i założycielka marki Huda Kattan ma ogromną wiedzę, więc kiedy porzuca wieczorną pielęgnację skóry, wszyscy jesteśmy uszami.

Według Samego siebieKattan rozpoczyna swój asortyment od produktu z własnej linii, Balsam oczyszczający do demakijażu Wishful Clean Genie (35 USD) i kontynuuje z Tatcha Głębokie Oczyszczenie (39 USD), aby dokładnie wziąć dzień wolny. „Drugie oczyszczanie świetnie usuwa zanieczyszczenia ze skóry” – mówi.

Kattan mówi, że najważniejszym krokiem w jej codziennej pielęgnacji skóry jest złuszczanie. „Jest niesamowity do wyrównania tekstury skóry i rozświetlenia. Zanotowanie w pamięci, aby złuszczać dwa do trzech razy w tygodniu, może faktycznie poprawić zdrowie Twojej skóry”. Jej niezawodny cel: Życzeniowy Peeling enzymatyczny do twarzy AHA i BHA Yo Glow (39 dolarów). Ona też decyduje się na Bioeffect EGF wzmacniająca esencja do twarzy (99 USD) oraz domowe urządzenie do mikroigłowania, które zwiększa produkcję kolagenu i usuwa martwe komórki skóry. Na domiar wszystkiego jest to serum i krem ​​nawilżający, oba od Wishful.

Również w jej rutynie przed snem jest warstwa Maść Papawa Lucasa (18 USD), które nakłada na suche obszary, takie jak łokcie, kolana i stopy. „Mam też jedwabną poszewkę na poduszkę, z którą śpię każdej nocy” – mówi. „Jedwabne poszewki na poduszki są o wiele lepsze niż zwykłe bawełniane, które mogą wchłonąć całą pielęgnację skóry, którą właśnie włożyłeś na skórę, i które mogą powodować tarcie na twoich włosach, powodując ich pękanie”. Teraz nadszedł czas, aby się zrelaksować, posłuchać podcastu lub dwóch i spędzić czas z córką.Źródło strony

Ostatnie Posty