- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKażdy produkt do skóry i makijażu używany do tworzenia Blake Lively's Met-Gala...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Każdy produkt do skóry i makijażu używany do tworzenia Blake Lively’s Met-Gala Glow


Blake Lively rozumiał cenioną rolę współprzewodniczącego Met Gali podczas tegorocznej imprezy inspirowanej Gilded Glamour. Przybywając w obszernej, inspirowanej Nowym Jorkiem sukni wraz z mężem Ryanem Reynoldsem, zapierający dech w piersiach wygląd Lively szybko przejął nasze kanały w mediach społecznościowych, gdy długo oczekiwane wydarzenie zadebiutowało po dwuletniej przerwie.

Sławny wizażysta Kristofer Buckle był autorem glam Lively’ego tej nocy i wykorzystał flotę produktów Charlotte Tilbury, aby ożywić swoją inspirację. „Wygląd Blake’a został zainspirowany ciepłymi metalami i miedziami, zaczynając od brązowego konturu skóry” – mówi Buckle. „Jej oczy zostały przemyte kombinacją matowych brązów dla struktury oraz metalicznych różowego złota i miedzi, aby odtworzyć suknię Versace. Nadałam jej ustom delikatny odcień terakoty, aby dodać optymistycznej jasności do monochromatycznej palety makijażu.”

Na liście zaufanych produktów znalazł się najlepiej sprzedający się Charlotte’s Magic Cream w połączeniu z Magic Serum Crystal Elixir, Magic Eye Rescue i nowy Collagen Superfusion Facial Oil do przygotowania skóry, a następnie obowiązkowy podkład Airbrush Flawless Foundation i zupełnie nowy Beautiful Skin Bronzer, premiera 19 maja. (Bronzer nie tylko nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, Lively był pierwszą osobą, która nosiła go na czerwonym dywanie!) Różdżka Beauty Light w Pillow Talk została użyta, aby dodać kolor do policzki.

Aby stworzyć efekt zmysłowego, stalowego cienia do powiek, Buckle użył Eyes to Mesmerise w kolorze Chocolate Bronze oraz Luxury Palette of Pops w Pillow Talk, po czym posypał Rzęsy Push Up z Poduszką! Tusz do rzęs. W przypadku pomadki w kolorze nude to Lip Cheat w kolorze Pillow Talk Medium, pomadka Matte Revolution w kolorze Sexy Sienna i Collagen Lip Bath w kolorze Gold. Aby uzyskać blask od stóp do głów Lively, Buckle sięgnął po wierny model Charlotte Tilbury Supermodel Body.Źródło strony

Ostatnie Posty