- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażKażdy produkt kryjący się za charakterystycznym makijażem Ariany Grande
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Każdy produkt kryjący się za charakterystycznym makijażem Ariany Grande


Ariana Grande może mieć jeden z najbardziej kultowych stylizacji wszech czasów dzięki charakterystycznemu skrzydlatemu eyelinerowi, wysokiemu kucykowi, nagim ustom i wyprofilowanym policzkom. A teraz, gdy ma swoją własną linię kosmetyków do makijażu REM Beauty, pokazuje nam dokładnie, w jaki sposób osiąga ten glam za pomocą własnych produktów.

Jak widać na kanale Instagram piosenkarza, Grande najpierw stosuje Paleta cieni do powiek Midnight Shadows (24 USD) na zagruntowane powieki, klepiąc najjaśniejszy odcień, Sweetheart, dookoła. „Następnie rozgrzej zewnętrzne rogi kilkoma cieplejszymi odcieniami. Moje ulubione to Croissant i Boca Mocha”, pisze w filmie, po czym poklepuje Interstellar Highlighter Topper (22 USD) w cieniu Miss Uranus do środka jej powiek.

„Stwórz swoje kocie oko z naszym Na Borderline Eyeliner Marker (19 USD) w Midnight Black”, kontynuuje, rysując idealny ruch. Następnie „Wyrównaj linię wodną za pomocą Kredka do eyelinera Borderline (17 USD) w Teddy Bear lub Midnight Black. Nakłada tusz do rzęs Flourishing Lengthening (15 USD) i Dream Lashes (16 USD), aby uzupełnić wygląd.

Przechodząc na „ulubioną kombinację ust” gwiazdy, wielkie kolory w jej naturalnych ustach z Praktycznie trwały pomadka do ust (16 USD) w cieniu Zarezerwowałem N zajęty i na dole? Wypełniający błyszczyk na kołnierzu (17 USD) w odcieniu VCR.

.Źródło strony

Ostatnie Posty