- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażKelsea Ballerini to najnowsza COVERGIRL
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kelsea Ballerini to najnowsza COVERGIRL


Utalentowana, energiczna piosenkarka country i Nowe Piękno ulubiona, Kelsea Ballerini właśnie ogłosiła, że ​​jest najnowszą COVERGIRL. w stawie Post na Instagramie między sobą a marką ujawniła, że ​​bycie COVERGIRL było na jej liście życzeń odkąd była małą dziewczynką. Teraz może dodać ten tytuł do swojej długiej listy osiągnięć, w tym do dwóch nominacji do Grammy, wielu wygranych w ACM i CMA oraz tworzenia historii jako jedyna artystka country z trzema kolejnymi singlami numer jeden z debiutanckiego albumu.

W swoim podpisie na Instagramie mówi, że COVERGIRLS „zawsze czuła się dostępna dla mnie w każdym wieku, na każdym etapie życia czy okazji. Od zabawy z makijażem w gimnazjum po przygotowania do największych scen, na których miałam szczęście występować”. Opisuje partnerstwo jako „moment pełnego koła”.

Ujawniła w oświadczeniu, że pisała o swoich marzeniach o byciu COVERGIRL w swoim dzienniku, gdy miała 14 lat. „Zawsze mówiłam, że gdybym nie robiła muzyki, prawdopodobnie byłabym wizażystką” – powiedziała w oświadczeniu.

Zgodnie z zapowiedzią Ballerini będzie twarzą nadchodzącej kolekcji COVERGIRL, która będzie dostępna wiosną tego roku. Gwiazda dołączy do marki w ramach wieloletniego partnerstwa, więc z tego dynamicznego duetu będzie jeszcze więcej.

Źródło strony

Ostatnie Posty