- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażKelsea Ballerini zrobiła własne fryzury i makijaż na dzisiejszej gali CMT Awards
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kelsea Ballerini zrobiła własne fryzury i makijaż na dzisiejszej gali CMT Awards


Kelsea Ballerini była chętna do zorganizowania dzisiejszej gali CMT Awards, ale COVID miał inne plany. „Jestem wypatroszony” — podzieliła się gwiazda wideo opublikowane na Instagramie wcześniej dzisiaj. „Kilka dni temu uzyskałam pozytywny wynik testu na obecność COVID, a dzisiejsze CMT Awards są dzisiaj, więc niestety nie mogę już być tam osobiście” – powiedziała, wyjaśniając, że nadal będzie gospodarzem, ale z własnego salonu. „Zróbmy razem lemoniadę z tych bardzo gorzkich cytryn”.

I jak najlepiej to zrobiła. Skrócona do kilku godzin później, Ballerini — dziś wieczorem nominowana do trzech nagród CMT — opublikowała post z własnego kroku i powtórzenia, wraz z kawałkiem różowego dywanu CMT Awards, na jej podjeździe w Nashville w pełnym blasku. Jak tylko prawdziwa CoverGirl by zrobiła, Ballerini wkroczyła jako jej własny zespół fryzjerski i charakteryzatorski na dzisiejszy pokaz.

„WY CHŁOPAKI!!!! Kelsea stworzyła swój własny glam” – z dumą podzieliła się wieloletnia fryzjerka i wizażystka Ballerini, Kelsey Deenihan. „Myślę, że nie mam pracy, bo to wygląda zbyt dobrze”. Na następnym slajdzie Deenihan udostępniła klip z rozmowy FaceTime między nią a Ballerini, prowadząc gwiazdę przez jej różne glamowe spojrzenia. „Ok, mogła mieć trochę wskazówek, ale tak naprawdę dziewczyna tego nie potrzebuje. Jest sekretną wizażystką.

„Na szczęście Kelsea BARDZO dobrze radzi sobie z własnymi włosami i makijażem (zazwyczaj sama robi swój glam z trasy), więc ufałem, że cokolwiek zrobi, wyjdzie pięknie” – kontynuował Deenihan. „Ale bądźmy szczerzy, połowa radości z glamu to czas oczekiwania i współpraca nad wyglądem, więc nadal chcieliśmy się przygotować. Glam FACETIME na zwycięstwo!”

Jeśli zgadłeś, że piosenkarka wybrała produkty CoverGirl do swojego glam, miałbyś rację. Na szczęście dla nas, Deenihan przyszedł z deetami krok po kroku. Sztuczki: Podkład Clean Fresh Skin Milk Foundation, Korektor Trublend Undercover Concealer, TruBlend So Flushed High Pigment Bronzer, TruBlend So Flushed High Pigment Blush, All Day Eyebrow Ink Pen, Clean Fresh Brow Gel, TruNaked Sunset Palette (odcienie Eventide, Daybreak, Afterlight), Ekshibicjonistyczny tusz do rzęs Stretch & Strengthen Mascara, Ekshibicjonista szminka w Coral Dreams i Clean Fresh Tinted Lip Balm w Made for Peach.Źródło strony

Ostatnie Posty