- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażKlasyczny i nowoczesny glam Grammy Kelsea Ballerini jest już dostępny w drogerii
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Klasyczny i nowoczesny glam Grammy Kelsea Ballerini jest już dostępny w drogerii


Wizja Kelsea Ballerini pojawiła się na czerwonym dywanie Grammy i mamy wszystko szczegóły, które weszły w całkowicie osiągalny glam.

„Wspaniała czarno-biała sukienka Kelsea zainspirowała nas do ukłonu w stronę klasycznego makijażu” — opowiada Kelsey Deenihan, która pracuje jako fryzjerka i wizażystka Ballerini. „Nieco retro z nowoczesnymi akcentami, ten wycięty fałd i skrzydlaty eyeliner to glam jak na czerwony dywan”.

Dla oczu Kelsea Deenihan zaczął od nałożenia powłoki Shell z Paleta CoverGirl TruNaked Nudes na całą powiekę, aż do łuku brwiowego. (Bonus: każdy produkt do makijażu kosztuje mniej niż 11 USD.)

„Następnie za pomocą małego pędzla do wkładek użyłem Jet z firmy CoverGirl TruNaked Smoky Palette i stworzył małą, miękką uskrzydloną wkładkę. Aby zintensyfikować linię rzęs dodałam CoverGirl Exhibitionist Lash Enhancing Liquid Eyeliner w kolorze Black. Nieco powyżej załamania użyłam kakao z palety CoverGirl TruNaked Nudes i zmiksowałam, aby stworzyć wycięte załamanie. Aby uzyskać efektowną rzęsę, nałożyłam kilka obfitych warstw CoverGirl Ekshibicjonista rozciągający i wzmacniający tusz do rzęs w 800 bardzo czarnych”.

Czarno-biały zestaw zainspirował również fryzurę – „proste ukłonienie się w stronę klasycznego bouffantu, ale z nowoczesnym akcentem i gładką, ruchomą fakturą”. Wyłącznie przy użyciu produktów Nexxus, zaprezentował Deenihan Nexxus Maxximum Mgiełka Wykańczająca (12 USD) jako ostatni krok ubezpieczeniowy, którym spryskała wszystko „aby upewnić się, że włosy się poruszają, ale pozostaną na swoim miejscu przez całą noc”.Źródło strony

Ostatnie Posty