- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKolagenowy nawilżacz, którego Laura Dern używa od ponad 20 lat
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kolagenowy nawilżacz, którego Laura Dern używa od ponad 20 lat


Laura Dern może i jest po pięćdziesiątce, ale za każdym razem, gdy widzimy aktorkę na ekranie lub w mediach społecznościowych, wygląda o 10 lat młodziej. W niedawnym wywiadzie Dern mówi Cięcie nie zrobiła nic ze swoją twarzą poza dbaniem o swoją skórę, więc oczywiście robimy notatki.

„To nowość w moim schemacie”, mówi Dern, przemawiając na Aktywne serum Chebula True Botanicals (90 dolarów). “Wszyscy byliśmy tak zestresowani, że wracałem do pracy nad tym, co uznano za pierwszy filmowy „powrót” podczas pandemia. Czasy były tak straszne dla nas wszystkich, a ponadto czułam, że moja skóra wygląda na suchą i zmęczoną, więc zaczęłam go używać. Zmieniła się jego tekstura i była naprawdę nawilżona”. Na jej liście nawilżających znajduje się również Face Place Kolagen Nawilżającyr (50 dolarów), które według Dern używa od ponad 20 lat.

Na wierzchu tych dwóch produktów nakłada warstwy Olejek do twarzy True Botanicals Renew Pure Radiance (110 dolarów), aby dać jej porcelanowe wykończenie. „Odkąd znalazłam True Botanicals, szczerze, nigdy nie używałam podkładu w filmie, chyba że muszę mieć cieplejszy ton, bo powinnam być opalona czy coś w tym stylu” – mówi. Cięcie. „Naprawdę używamy tego produktu do pielęgnacji skóry jako mojego podkładu”.

Jak każda prawdziwa miłośniczka pielęgnacji skóry, Dern nakłada filtr przeciwsłoneczny przed rozpoczęciem dnia. Wyjaśniając, że jej skóra jest wrażliwa na większość produktów SPF, przysięga, że ​​to Dr. Barbara Sturm Sun Drops SPF 50 (145 dolarów). Wreszcie Dern używa Maseczka probiotyczna Eminence Clear Skin (37 dolarów). „Zarówno moja córka, jak i ja go używamy i czujemy, że nasza skóra zmienia się natychmiast. Pozostawia twoją skórę tak miękką.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty