- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyKoreańska pielęgnacja włosów i jak ją nakładać krok po kroku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Koreańska pielęgnacja włosów i jak ją nakładać krok po kroku

Koreańska rutyna pielęgnacji włosów i sposób jej nakładania krok po kroku podkreśla piękno i zdrowie włosów. Koreańskie włosy charakteryzują się miękkością i połyskiem, więc większość kobiet woli postępować zgodnie z określoną procedurą, taką jak koreańska rutyna, aby uzyskać wspaniałe i lśniące włosy. Oto koreańska procedura pielęgnacji włosów i sposób jej stopniowego nakładania.

Koreańska pielęgnacja włosów i jak ją nakładać krok po kroku

  • masaż skóry głowy
  • użyj balsamu
  • Złuszczanie skóry głowy

Koreańska pielęgnacja włosów i jak ją nakładać krok po kroku

Masaż skóry głowy

koreańska rutyna pielęgnacji włosów W tym regularny masaż skóry głowy w celu poprawy krążenia krwi i stymulacji wzrostu nowych włosów, dzięki czemu możesz masować włosy okrężnymi ruchami, aby aktywować mieszki włosowe, więc po umyciu włosów szamponem stosuj okrężne ruchy szczotką do włosów lub specjalnym masażerem do włosów lub palcami, a potem ciesz się zdrowymi włosami.

użyj balsamu

koreańska rutyna pielęgnacji włosów Włączać Nałóż odżywkę na cebulki włosów i wybierz rodzaj, który składa się z naturalnych ziół. Odżywka pomaga nawilżyć skórę głowy i sprawić, że włosy będą miękkie i lśniące, po koreańsku. Nałóż odżywkę na włosy po umyciu szamponem i pozbądź się brudu.

Złuszczanie skóry głowy

Koreańska pielęgnacja włosów obejmuje złuszczanie skóry głowy. Jednym z najważniejszych kroków w koreańskiej pielęgnacji włosów jest złuszczanie skóry głowy, aby zapobiec gromadzeniu się tłuszczu i zachować zdrowe i wspaniałe włosy. Na skórze głowy, szczególnie w zimowe dni, może gromadzić się dużo zanieczyszczeń, olejków i martwych komórek naskórka, powodując wiotczenie i niezdrowe włosy, dlatego najlepiej jest zastosować peeling skóry głowy przynajmniej raz na dwa tygodnie i pozostawić go na 10 minut i następnie dobrze spłucz włosy i ciesz się wspaniałymi i niesamowitymi włosami.

.

Ostatnie Posty