- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessKourtney Kardashian dzieli się 11 maseczkami na twarz, których używa
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kourtney Kardashian dzieli się 11 maseczkami na twarz, których używa


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co sprawia, że ​​skóra Kourtney Kardashian jest tak zdrowa i promienna, częścią jej sekretu jest intensywna rotacja masek na twarz. Puchatek właśnie uruchomiliśmy serię podkreślającą, jak różne kobiety w branży świętować samoopiekęi oczywiście rozpoczęli to od swojego wspaniałego założyciela. Dla Kardashian, jak wielu, samoopieka i pielęgnacja skóry przecinają się, a ona nie zadziera, jeśli chodzi o to.

Podczas standardowej samoobsługowej niedzieli Kardashian pomija treningi, wchodzi na targ i robi z dziećmi naleśniki i matcha latte, czyta przy basenie i wchodzi do sauny, zanim zabiera się do pracy – czyli jej rutyna pielęgnacji skóry.

Kardashian robi sobie maseczkę z trzema maskami, a następnie derma rolls i aplikuje Hora x Poosh Hialuronowe serum z halo (50 USD) podczas maskowania. Ona również używa Saje x Poosh Dyfuzor (80 USD) z mieszanką Positively Poosh, aby się skupić.

Kardashian zawsze używa Maska detoksykująca Root Science (60 USD), a następnie zmienia 10 innych masek w zależności od potrzeb jej skóry w danym momencie. Obrót masek obejmuje Living Libations Miodowa maska ​​z kadzidłem (49 USD), Eluo Forma Rosea do nawodnienia (54 USD), FarmHouse Fresh Guac Maska Gwiazda (30 dolarów), Maska do twarzy Golde Clean Greens (34 USD), Phytomer White Lumination Essential Minerals Rozjaśniająca maseczka (68 USD), Dr Barbara Sturm oczyszczająca maska (145 USD), Maska algowa Błękitna Laguna Islandia (104 USD), Błękitna Laguna Islandia Silica Mud Mask (104 USD), Aztecka tajna indyjska glinka lecznicza (15 USD) i Caudalie Instant Detox Mask (39 dolarów).Źródło strony

Ostatnie Posty