- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKourtney Kardashian mówi, że ten zabieg na twarzy dał jej wyniki podobne...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kourtney Kardashian mówi, że ten zabieg na twarzy dał jej wyniki podobne do liftingu


Nasza ulubiona starsza siostra z rzeczywistości była ostatnio otoczona spekulacjami „czy ona jest, czy nie” na temat tego, czy jest w ciąży, ale Kourtney Kardashian dzieli się w ostatnim poście na Instagramie, że również otrzymuje wiele pytań o to, czy jest w ciąży. przeszedł lifting oczu.

Kardashian opublikowała na stronie celebryty-estetyka Ivána Pola, że ​​jej niedawno uniesione brwi są zasługą jego charakterystycznego zabiegu kosmetycznego The Beauty Sandwich. Pol opisał swój zabieg jako doładowany zabieg na twarz, który poprawia koloryt twarzy bez Botoxu, wypełniaczy, laserów czy jakichkolwiek inwazyjnych środków.

42-letnia gwiazda powiedziała: „Dla wszystkich, którzy myśleli, że uniosłem brwi w moim ostatnim filmie na Instagramie, w rzeczywistości jest to po prostu „The Beauty Sandwich”. Więc sprawdź to.

The Beauty Sandwich Pola wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej, którą wykorzystuje podczas swoich charakterystycznych maseczek, nakładając na siebie różne sposoby z miejscowymi zabiegami — takimi jak kanapka — w celu zdefiniowania konturów twarzy. Kardashian przeszła kilka zabiegów na twarz przed swoim ostatnim Różnorodność okładka i jej kolej na czerwonym dywanie Oscara.

Kourtney został potraktowany maseczką Pol „Triple Threat” w celu zdefiniowania i uniesienia. W celu uzyskania jej oscarowego wyglądu na czerwonym dywanie, przed nałożeniem makijażu wlał Balsam nr 1 De Chanel i wlał go do swojego żelu do ultradźwięków ze względu na jego „rafinujące i wypełniające właściwości Czerwonej Wody Kameliowej”, powiedział.

Każdy z zabiegów Pol jest indywidualnie dopasowany do klienta, a on ma listę gwiazd A-List, które przysięgają na jego specjalistyczne podejście. Wśród swoich klientów Oscara 2022 traktował również Penelope Cruz, Lily James, Travisa Barkera, Kirsten Dunst, Chrissy Teigen i Elsę Hosk.Źródło strony

Ostatnie Posty