- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessKourtney Kardashian używa proszku o wartości 25 USD, aby zwiększyć nawodnienie
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kourtney Kardashian używa proszku o wartości 25 USD, aby zwiększyć nawodnienie


Niezależnie od tego, czy nadążałeś za Kourtney Kardashian, czy nie, 42-letnia matka, przedsiębiorca i osobowość telewizyjna znana jest z miłości do zdrowia i dobrego samopoczucia. Ta pasja zmaterializowała się w jej publikacji online i sklepie internetowym Poosh, uruchomionym w 2015 roku, miejscu, w którym ona i jej zespół dzielą się wskazówkami dotyczącymi stylu życia i ulubionymi produktami. Poosh przewodzi również we współpracy w zakresie produktów, a ich najnowsze partnerstwo ma na celu poprawę jakości wody.

Wprowadzony w tym tygodniu, Poosh połączył siły z ekspertami od nawilżania w Liquid IV, aby stworzyć zatwierdzony przez celebrytów proszek do mieszania: Liquid IV x Poosh Honey Ginger Kurkuma Mnożnik nawilżający (25 dolarów za 10 paczek).

Jeśli nie znasz, Liquid IV jest uwielbiany przez niezliczonych sportowców i konsumentów dbających o zdrowie ze względu na jego zdolność do zwiększania nawodnienia dzięki jednorazowemu proszku zawierającemu trzy razy więcej elektrolitów niż wiodące napoje dla sportowców oraz charakterystyczną technologię transportu komórkowego (CTT), która pomaga, który pomaga wodzie i składnikom odżywczym — pomyśl, że witaminy B3, B5, B6, B12 i witamina C — lepiej i szybciej wchłaniają się do krwiobiegu. Tłumaczenie: Po zmieszaniu z wodą, Liquid IV zapewnia szybsze i skuteczniejsze wchłanianie ważnych składników odżywczych dla większego nawodnienia niż z samej wody.

Idealny do stosowania przed lub po treningu, po zbyt wielu koktajlach lub w podróży, smukły pakiet to niezawodny sposób na utrzymanie stałego poziomu nawodnienia.

Płyn IV x Puchatek Kurkuma Miodowo Imbirowy Mnożnik Nawilżający 10-pak - Płyn IV x Puchatek Miodowo Imbirowy Kurkuma Mnożnik Nawilżający 10-pak

Podczas gdy formuła pozostaje nietknięta, Kardashian wykorzystała swój Puchatek na klasyczny zestaw smaków marki, uruchamiając inspirowaną spa iterację Honey Ginger Turmeric. W prawdziwym Poosh stylu, Kardashian uczciła premierę, wysyłając paczkę pielęgnacyjną do A-listów w całym kraju, w tym do jej rodziny, wraz z pudełkiem jej współpracy Liquid IV, którą z pewnością pokochają.

Chociaż nie potwierdzono, że wzmacniacz nawodnienia żyje w kuchniach lub apteczkach Khloe lub Kim, jasne jest, że Kourtney daje mu aprobatę swojej starszej siostry.Źródło strony

Ostatnie Posty