- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKremy na noc Chirurdzy plastyczni faktycznie używają sami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kremy na noc Chirurdzy plastyczni faktycznie używają sami


Kremy na noc są często reklamowane jako jedyne, które stoją między tobą a bardziej napiętą, pozbawioną zmarszczek i nawilżoną skórą. Podczas gdy niektóre kremy na noc rzeczywiście robią dużą różnicę w twojej skórze, inne nie są warte często wysokich cen. Chirurdzy plastyczni mają do dyspozycji wszystkie opcje, od najwyższej klasy zabiegów chirurgicznych po pielęgnację skóry na poziomie medycznym, więc wiesz, że jeśli używają produktu, warto. Rozmawialiśmy z kilkoma chirurgami plastycznymi, aby zobaczyć, na jakich kremach na noc polegają, aby zachować młody, zdrowy i nawilżony wygląd skóry.

1
/
7

Epionce Intensywnie Odżywczy Krem (114 USD)

„Epionce głęboko nawilża skórę, a zastosowana technologia naprawdę pomaga zapobiegać i korygować uszkodzenia skóry” – mówi chirurg plastyczny z Las Vegas Mary C. Herte, MD. „Poprawia strukturę i świetlistość skóry. To wielka zmiana dla skóry!”

2
/
7

Alastin Regenerujący Nektar do Skóry (195 dolarów)

Chirurg plastyczny z Houston, dr Henry A. Mentz, ma prostą nocną rutynę. Bierze prysznic, osusza skórę, a następnie nakłada nektar regenerujący skórę Alastin.

„To znakomity produkt, który można dodać do każdego zabiegu na skórę, a także poprawić wyniki zabiegów estetycznych/chirurgicznych. Zawiera zastrzeżoną mieszankę peptydów, które wnikają w skórę i stymulują kolagen i elastynę” – mówi dr Mentz. „Zawiera również wysoki poziom przeciwutleniaczy, które zmniejszają stan zapalny i zaczerwienienie. Uwielbiam też sposób, w jaki sprawia, że ​​moja skóra jest bardziej jędrna, bardziej miękka i zdrowsza.”

3
/
7

ZO Skin Health Growth Factor Serum (150 dolarów)

„Jego luksusowa i bogata konsystencja łagodzi drobne linie i zmarszczki” – mówi dr Houston, chirurg plastyczny z Teksasu, Olga Bachilo. „Ten produkt wspomaga również produkcję kolagenu, wzmacnia skórę, zapewnia działanie przeciwzapalne, a jednocześnie zapobiega przyszłym oznakom starzenia”.

4
/
7

SkinMedica TNS Advanced+ Serum (225 USD)

„Bez wątpienia TNS Advanced + Serum to mój krem ​​na noc”, mówi Tucson, chirurg plastyczny z AZ, Raman Mahabir, MD. „Naprawdę produkt „bohaterski” nowej generacji, nawilża, wygładza widoczne zmarszczki i napina zwiotczałą skórę w jednym.” Chociaż dr Mahabir powiedział, że był zadowolony ze swojej rutynowej pielęgnacji skóry wcześniej, po przejściu na TNS Advanced+ Serum „był zachwycony widoczną różnicą, jaką zrobiła w ciągu zaledwie kilku tygodni”.

5
/
7

ZO Zdrowe Zmarszczki + Naprawa Tekstury (154 USD)

Tucson, chirurg plastyczny Silvia Kurtovic, MD, mówi, że prawie każdy może odnieść korzyści z używania retinolu w codziennej rutynie nocnej, a jeśli masz zdrową skórę, ten retinol jest bezpieczny do stosowania każdego wieczoru. „To zdecydowanie mój ulubiony retinol” – mówi. „Dzięki mikroemulsji i dużej sile działania przywraca naturalne nawilżenie oraz widocznie poprawia wygląd zmarszczek i strukturę skóry. Uwielbiam to, że moja skóra wygląda i czuje się zdrowo”.

Zauważa, że ​​ten retinol jest bardzo wszechstronny. „W zimie łączę to z Kontrola pigmentu ZO + mieszanie (4% hydrochinon i 20% witamina C), aby agresywnie wyrównać pigment.” W lecie dr Kurtovic zamienia to, ponieważ uwrażliwia cię na słońce i zastępuje je ZO Brightalive (130 USD) „za jaśniejszą cerę bez wrażliwości na słońce”.

6
/
7

Skinceuticals Przerywacz AGE (162 USD)

Dr Herte mówi, że ten produkt to kuracja i środek nawilżający w jednym. „Zatrzymuje proces glikacji, czyli rozpadu kolagenu i elastyny ​​w skórze. Daje skórze dobrą siłę i turgor. Tworzy piękny blask” – mówi dr Herte. Dodaje, że można go bezpiecznie używać również w okolicach oczu.

7
/
7

DefenAge 8-w-1 Bioserum PRO (220 dolarów)

Dr Bachilo uwielbia ten produkt 8 w 1. Wyjaśnia, że ​​jest to świetny dodatek do każdego programu pielęgnacji skóry, ponieważ uzupełnia korzyści innych produktów, zamiast im przeciwdziałać.

Zawiera zastrzeżony kompleks Defensin Age-Repair Defensin, który naprawia naturalną barierę skórną i chroni skórę przed szkodliwymi elementami, które przyczyniają się do starzenia się skóry, mówi dr Bachilo. „Polecam to wszystkim moim pacjentom po czterdziestce lub starszym lub o wrażliwej skórze. To piękna alternatywa dla produktów z retinolem.”Źródło strony

Ostatnie Posty