- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessKris Jenner ma lodówkę wypełnioną wyłącznie zielonymi produktami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kris Jenner ma lodówkę wypełnioną wyłącznie zielonymi produktami


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki rodzaj diety stoi za ponadczasową matriarchą klanu Kardashian-Jenner, dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień. Puchatek wspólny zajrzeć do lodówek i zamrażarek Kris Jenner. Uwaga spoiler: lodówka dedykowana wyłącznie świeżym produktom sprawi, że zzieleniejesz z zazdrości.

Jak można się było spodziewać, czarne matowe lodówki i zamrażarki są nienagannie zorganizowane z przekąskami godnymi śliny. Jenner ma dwie lodówki: jedna ma przezroczyste szklane drzwi, które odsłaniają rząd po rzędzie świeżych zielonych produktów, w tym sałaty, arbuza, winogron, brukselki, papryki, gruszek, brokułów, jabłek, awokado i innych.

Puchatek / @ivansocial

Druga lodówka jest schludnie zorganizowana i w pełni zaopatrzona w niezbędne artykuły. Jenner ma pod ręką mleko migdałowe, hummus, jogurt, jagody, chleb, wodę gazowaną, szampana i resztki.

Każdy, kto ma słodycze, byłby w niebie, otwierając zamrażarkę Jennera. Wypełniony jest dobrze zorganizowanym szerokim wyborem smaków lodów, lodami i kanapkami z lodami. W dolnych szufladach znajduje się kilka kawałków mrożonych ryb oraz wybór dań mrożonych.

Puchatek / @ivansocial
Puchatek / @ivansocialŹródło strony

Ostatnie Posty