- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyKrótkie fryzury i fryzury dla kobiet po pięćdziesiątce inspirowane Sawsan Badr
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Krótkie fryzury i fryzury dla kobiet po pięćdziesiątce inspirowane Sawsan Badr

Sawsan Badr, egipska gwiazda, którą jej fani nazywali „Nefertiti Egypt”, występuje obecnie w serialu „Search for Ola”, który jest obecnie wyświetlany na platformie Netflix, z postacią matki bohaterki, „Oli”, gdzie ona podbiła serca publiczności swoim spontanicznym występem i elegancką prezencją, więc przyjrzyjmy się najwybitniejszym stylizacjom Jej włosy na Instagramie, gdzie fryzury Sawsan Badr są inspirującym źródłem dla kobiet po 50. roku życia, zwłaszcza z krótkimi fryzury z jej naturalnym białym kolorem włosów.

Krótkie fryzury inspirowane Sawsan Badr

Potężna egipska gwiazda Sawsan Badr, nazywana „Egiptem Nefertiti”, jest jedną z gwiazd, które swoim wyglądem wznoszą hasło pojednania. Wspaniale, że nadąża za nowoczesnymi fryzurami, które są również odpowiednie dla jej wieku i dla wszystkich kobiet po pięćdziesiątce, gdzie krótkie fryzury są popularną modą dla tej grupy wiekowej.

Widzieliśmy ją z krótką, warstwową chłopięcą fryzurą, do której przybrała przypadkową fryzurę, a w innym spojrzeniu pojawiła się z krótką prostą fryzurą, a także ułożyła swoje krótkie włosy w nowoczesny sposób i odbiła się do tyłu bez grzywki, jak ty przejrzy załączone zdjęcia.

Sawsan Badr skoordynowała z jej krótkimi włosami, rysunkami makijażu, które różniły się między kolorami ziemi i mocnymi kolorami szminki, aby we wszystkich przypadkach wyglądać z atrakcyjnym i uderzającym wyglądem.

Fryzury i fryzury karite

Egipska artystka Sawsan Badr również wcześniej opierała się na fryzurach Kari z równymi końcami – raz nosiła kręcone włosy z końcami do wewnątrz, podczas gdy pojawiła się w innej stylizacji z fryzurą retro curry z jaskrawym makijażem.

Zebraliśmy dla Was najwybitniejsze stylizacje egipskiej gwiazdy Sawsan Badr, z krótkimi fryzurami i fryzurami, inspirowanymi jej stylem.

Załączone zdjęcia Sawsan Badr z jej oficjalnego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty