- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryKyle Richards za 19 USD kupuje na Amazon
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Kyle Richards za 19 USD kupuje na Amazon


Podczas niedawnej sesji Amazon Live, Kyle Richards mówi, że jej córka, Portia Umansky, przedstawiała jej nowe produkty kosmetyczne. Dzięki kilku nowym niezbędnym elementom w rotacji Richards jest gotowy do obrony przed zimową suchością. „Uwielbiam tę porę roku z wyjątkiem części, w której skóra wysycha, ale podzielę się kilkoma produktami, które w tym pomogą” – mówi.

„Dostaję wiele pytań dotyczących pielęgnacji skóry i jest to dla mnie bardzo ważne” Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills gwiazda kontynuuje. Trzymając swój domowy parowiec do twarzy, Nanoparowiec (50 dolarów), Richards mówi, że to urządzenie jest jedną z jej ulubionych rzeczy, zwłaszcza zimą. „TakMożesz go również używać jako nawilżacza. Czasami po prostu używam go, aby nawilżyć moją skórę. Będę miał go dokładnie tam, gdzie uderza mnie w twarz podczas snu. To naprawdę robi dużą różnicę w twojej skórze. Jest również dostarczany z tymi małymi narzędziami do pielęgnacji skóry”.

Następna na jej liście ulubionych urody jest nowa formuła Wodna maska ​​do spania Laneige (25 USD), który wykorzystuje probiotyki z zielonej herbaty i nawilżający skwalan, aby nadejść rano. „Nawilżanie skóry o tej porze roku to najlepsza, najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić. W zestawie mała szpatułka. Ta ciężka maseczka nawilżająca jest zawsze niesamowita. Uwielbiam go używać o tej porze roku w nocy.”

Również w kategorii nawilżających jest kultowy klasyk CeraVe codzienny balsam nawilżający do skóry suchej (19 dolarów), które Richards stosuje po każdym prysznicu. „To naprawdę niesamowity produkt. Dobrze czuje się na skórze, ładnie pachnie i jestem pod tym względem fanatyczny.” W przypadku ochrony przeciwsłonecznej wybiera ochronę i nawilżanie Supergoop! Superscreen nawilżający codzienny krem ​​nawilżający SPF 40 (34 USD). „Żałuję poprzednich lat spędzonych na słońcu. Teraz naprawdę muszę uważać. To jest klucz. Jest świetnym środkiem nawilżającym i ma filtr SPF. To naprawdę naprawdę dobre.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty