- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoLala Kent otrzyma implanty piersi​
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Lala Kent otrzyma implanty piersi​


Po rozstaniu większość ludzi stara się zainwestować w siebie, czy to w czas, pieniądze, czy trochę więcej TLC. Zasady Vanderpump gwiazda i bizneswoman piękna Lala Kent nie jest inna. Po niedawnym rozstaniu z narzeczonym Randallem Emmetem Kent chce zrobić coś dla siebie.

Podczas odcinka podcastu z 26 stycznia „Daj im Lalę”, Kent ujawniła, że ​​planuje poddać się operacji plastycznej. Jej plany już ruszyły w życie, gdyż niedawno odbyła konsultację w sprawie implantów piersi z lekarzem.

Chociaż niektórzy mogą zakładać, że Kent jest zainteresowany powiększaniem piersi, aby przyciągnąć nową miłość, tak nie jest. „Może to brzmieć, jakbym robił sobie cycki dla mężczyzn, ale [I’m] robię sobie moje cycki” – wyjaśniła w podcastie. Wyjawia, że ​​nie jest jeszcze zainteresowana randkowaniem.

„Psychicznie mnie tam nie ma. Kiedy już zrobię sobie cycki, prawdopodobnie nadal mnie tam nie będzie, ale jestem z tego powodu podekscytowany, ponieważ to jest jak odbicie” – mówi Kent. „Nie ma nic gorętszego niż gorąca mama”.

Jeśli chodzi o rodzaj piersi Kent, chce tylko cofnąć czas. Mówi, że chce, aby jej implanty odzwierciedlały jej ciało sprzed ciąży. „Były masywne i uwielbiałam je” – mówi Kent o swoich piersiach sprzed ciąży.Źródło strony

Ostatnie Posty