- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzLana Condor mówi, że ten krem ​​nawilżający za 18 dolarów jest „jak...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Lana Condor mówi, że ten krem ​​nawilżający za 18 dolarów jest „jak wypicie szklanki wody”


W niedawnym wywiadzie z Przepych, aktorka Lana Condor, która współpracuje z Victoria’s Secret Pink, aby zwrócić uwagę na znaczenie zdrowia psychicznego, przedstawia wszystko, czego używa w swojej codziennej pielęgnacji skóry, od środków czyszczących po ulubione maski w płachcie.

„Obecnie używam Kliniczny kompleks oczyszczający iS (44 USD)”, mówi w wywiadzie. „Uwielbiam go, ponieważ jest wytrzymały i wykonuje swoją pracę. Mogę szybciej zasnąć.” Po dokładnym oczyszczeniu nakłada tonik, jeśli „naprawdę tego potrzebuje” przed nałożeniem iS Clinical Advanced Pro-Heal Serum (155 USD), co, jak mówi, utrzymuje czystą skórę i zwężone pory.

„Byłem zagorzałym użytkownikiem Neutrogena Hydro Boost Nawilżający (19 dolarów)”, kontynuuje. „To klasyk. Nigdy mnie to nie zawiodło. Kiedy pracuję, zwykle opieram się na suchej stronie. To jak wypicie szklanki wody. Możesz go znaleźć wszędzie, co naprawdę kocham, ponieważ jestem zawsze w ruchu”.

Ulubioną maseczkę gwiazdy to także znalezisko w drogerii: Neutrogena Hydro Boost Mask (5 USD). Ale jest też frajerem dla solidnej maski z pianki, takiej jak Maska bąbelkowa Talika (10 USD), kolejna niedroga konieczność w jej składzie.

Condor mówi, że jest wielką fanką narzędzi do twarzy, zachwalając NuFace Mini (209 USD) jako jej cel. „Mają to świetne narzędzie, które pomaga w napinaniu drobnych zmarszczek, starzeniu się i ujędrnianiu” – mówi Przepych. Narzędzia Gua Sha są również w jej ofercie do liftingu twarzy. “Jeśli natkniesz się na filmy gua sha w mediach społecznościowych, może to wydawać się onieśmielające, ale warto poznać sposoby, ponieważ naprawdę pomaga w ujędrnianiu, rozjaśnianiu i napinaniu. Ale to także naprawdę świetny masaż twarzy, który przygotuje Cię na cały dzień. Czujesz też, że dbasz o siebie.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty