- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryLaneige właśnie przeformułował swoją najlepiej sprzedającą się maskę do spania
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Laneige właśnie przeformułował swoją najlepiej sprzedającą się maskę do spania


Fani najlepiej sprzedającej się maski do spania Laneige Water Sleeping Mask zgodziliby się, że nie ma praktycznie żadnych modyfikacji przed pójściem spać, ale geniusze stojący za marką do pielęgnacji skóry wyhodowanej w Korei nie przestaną, dopóki nie osiągną perfekcji — i to zrobili.

Z powrotem i lepszy niż kiedykolwiek — nie martw się, wciąż ma tę samą teksturę przypominającą budyń, którą znamy i kochamy — odnowiona Wodna maska ​​do spania (29 USD) od Laneige debiutuje po raz drugi i szczyci się zupełnie nową etykietą składników, zrównoważonymi ulepszeniami i nie tylko.

Składnik Intel

Maska o zmienionej formule będzie teraz zawierała dwa nowe składniki nawilżające: Powerful Probioitc Derived Complex oraz skwalan. Zgodnie z marką, Kompleks zawiera lizat fermentacyjny Lactobacillus – pochodzący z 23,8 miliarda probiotyków zielonej herbaty – oraz trehalozę. Po połączeniu koktajl wzmacnia i wypełnia barierę wilgoci skóry, jednocześnie zachęcając skórę do jaśniejszego i jaśniejszego wyglądu.

Pielęgnacyjny skwalan — pozyskiwany z trzciny cukrowej i uwielbiany za zdolność naśladowania naturalnych lipidów lub olejków znajdujących się w skórze — zapewnia nieważkie nawilżenie spieczonej cerze.

Zrównoważone postępy

Butelka produktu nie tylko zawiera mniej plastiku niż oryginał, zewnętrzne opakowanie jest wykonane z papieru z certyfikatem FSC (co oznacza, że ​​pochodzi z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny), a Laneige może się teraz pochwalić certyfikatem Water Footprint, gwarantującym, że woda jest używana w odpowiedzialny sposób.

Bezpieczny dla skóry

Masz wrażliwą skórę i surowe standardy? Nie ma problemu. Formuła jest delikatna, hipoalergiczna i wolna od siedmiorga, co oznacza, że ​​w środku nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, oleju mineralnego, poliakrylamidu, imidazolidynylomocznika, trietanoloaminy, syntetycznych pigmentów ani środków powierzchniowo czynnych typu PEG.

Jak zawsze, łatwość obsługi jest nie do pobicia. Po nałożeniu ulubionego kremu nawilżającego przed snem nałóż maseczkę równomiernie na twarz i poczekaj, aż wchłonie. Następnie obudź się z jaśniejszą, jędrniejszą skórą.Źródło strony

Ostatnie Posty