- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoLarsa Pippen dzieli się z powrotem Snapem, aby rozwiać pogłoski o BBL
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Larsa Pippen dzieli się z powrotem Snapem, aby rozwiać pogłoski o BBL


Prawdziwe gospodynie domowe z Miami gwiazda Larsa Pippen napotkała wiele pytań dotyczących jej innego wyglądu podczas zjazdu czwartego sezonu serialu, który został wyemitowany w Peacock w zeszłym tygodniu. Minęło 11 lat od jej pierwszego (i jedynego do tej pory) sezonu w serialu, a 47-letnia gwiazda reality show znalazła się na gorącym miejscu na temat jej zmieniającego się wyglądu, wyglądając bardzo podobnie do swojej byłej najlepszej przyjaciółki Kim Kardashian i czy czy nie, miała operację Brazilian Butt Lift (BBL). Chociaż była otwarta na temat innych operacji kosmetycznych, które wykonała, zaprzeczyła, że ​​​​poddała się poprawie pośladków, w co niektórzy z jej kolegów z obsady nie uwierzyli.

Gospodarz zjazdu Andy Cohen zapytał Pippen, jaką pracę wykonała, a gwiazda reality show podzieliła się: „Zrobiłem sobie nos. Zrobiłem sobie usta i to w zasadzie to. Wiesz, już wcześniej robiłam sobie cycki. Cohen następnie zapytał konkretnie o jej pośladki, a ona odpowiedziała, że ​​jej kształt jest wynikiem intensywnego treningu i przyrostu masy mięśniowej. „Dosłownie ćwiczę siedem dni w tygodniu” – dodała. „Jeśli pokażę ci moje zdjęcia sprzed pięciu lat, ważyłem mniej niż 100 funtów. Mam teraz 140 funtów, więc tak, moje nogi wyglądają na grubsze niż były. Moje ramiona wyglądają na grubsze niż [they were]całe moje ciało się zmieniło.”

Jej wyjaśnienie nie dotyczyło kolegów z obsady, jak kolega OG Miami Gospodynie domowe gwiazda Adriana De Moura odpowiedziała, że ​​jej nie uwierzyła. „Myślę, że twój tyłek nie wygląda naturalnie” – powiedział De Moura. „Przepraszam, że wygląda sztucznie, ponieważ ma kształt”.

Aby położyć kres spekulacjom i „przynieść rachunki”, jak mówią, Pippen opublikowała w mediach społecznościowych coś, co wydaje się być zdjęciem bikini z początku 2000 roku, aby udowodnić, że zawsze miała okrągłą pośladkę. „Wibracje z wielkimi łupami od urodzenia” – skomentowała wspierająca kostiumowa gwiazda Marysol Patton. Czy Prawdziwe gospodynie domowe gwiazda zrobiła lub nie zrobiła swojego tyłka, to tylko jej sprawa, ale mamy nadzieję, że wróci w przyszłym sezonie, aby kontynuować bardzo zabawny dramat.Źródło strony

Ostatnie Posty