- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryLisa Rinna o swoim ulubionym pomadce do ust i linii do pielęgnacji...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Lisa Rinna o swoim ulubionym pomadce do ust i linii do pielęgnacji skóry, która oczyściła jej melasmę


Znana ze swojej nieskrępowanej osobowości i charakterystycznego wyglądu – nikt nie robi tak obszernej kombinacji ust i włosów jak ona – nic dziwnego, że debiutancka linia Lisy Rinna, Rinna Beauty, odniosła natychmiastowy sukces w momencie premiery w 2020 roku. Teraz prawdziwa gospodyni domowa i przedsiębiorca wprowadza na rynek swój kolejny produkt poprawiający usta – nic innego jak „wspaniały” Większa niż życie pulchna warga—ale ona na tym nie poprzestaje. Dotknęliśmy Rinny, czego możemy się spodziewać po jej niezbyt małej firmie, w jaki sposób jest tak wysportowana i dlaczego umiar jest kluczem do, no cóż, wszystkiego.

Jakie to uczucie, gdy w końcu Twój produkt znalazł się w rękach tak wielu osób? Jaka była odpowiedź?

„To jest więcej niż ekscytujące. Wiesz, wystartowaliśmy podczas pandemii i wszyscy nosili maski. Więc móc dojść do tego punktu i mieć Rinna Beauty — pukać w drewno — tak odnosić sukcesy, było naprawdę spełnieniem marzeń. I wydaje się, że ludzie kochają ten produkt. Spędziliśmy dużo czasu upewniając się, że jakość jest taka, jakiej chciałem. I jestem z tego naprawdę dumny. Właśnie kazałem mojemu wizażyście zrobić mój makijaż, a on pracuje z aktorką, która nie pójdzie na plan bez Rinny Beauty. Po prostu dzielił się tym ze mną i tak bardzo to kocham. Ludzie naprawdę akceptują linię i nie mógłbym być szczęśliwszy”.

Dlaczego warto wprowadzić na rynek Lip Plumper?

„Cóż, myślę, że wiesz, to takie autentyczne dla tego, kim jestem. Daj spokój. Moje usta są duże. Poszedłem i dostałem duże usta dawno temu. A ja pomyślałem, że musimy zrobić plumpera, po prostu musimy. I myślę, że zrobiliśmy jedną z najlepszych w historii. Uwielbiam konsystencję, naprawdę działa, naprawdę wypełnia usta. Jest zrobiony z kolagenu i peptydów i jest wegański. To jest naprawdę wspaniałe. I jestem z tego naprawdę dumny, ponieważ jest naprawdę autentyczny dla tego, kim jestem”.

Jak widzisz przyszłość marki?

„Wszędzie. W każdym razie oprócz niedzieli. Będziemy się rozwijać, robić wszystko, co wydaje mi się autentyczne. I jest wiele różnych produktów, które uwielbiam i używam. Był [planning] już z pięcioletnim wyprzedzeniem. Więc to jest bardzo ekscytujące”.

Twoja fryzura jest jednym z twoich podpisów. Czy masz jakieś wskazówki, jak to odtworzyć?

„Trzeba tylko naprawdę użyć dużo pomady i musu i ubrudzić je. Na rynku jest teraz tyle wspaniałych produktów. Używamy wszystkiego, od solniczek do plażowania i pomad. I jest wiele rzeczy, których używamy, ale im brudniejsze moje włosy, tym lepiej. Nie znaczy to, że jest brudny, jak nieumyty, ale im więcej produktów można do niego włożyć, tym lepiej.”

Najpopularniejsze wyszukiwania wokół Twojego imienia to Twój wzrost, włosy, dieta i trening. Czy utrzymujesz jakąś ścisłą dietę lub rutynę fitness, aby pozostać tak szczupłym?

„Jestem po prostu konsekwentny. W ogóle nie robię niczego szalonego. Jestem konsekwentny. Jeśli spojrzysz na moje zdjęcia sprzed 25 lat, mam dokładnie taką samą wagę. To znaczy, zostałem pobłogosławiony dobrą genetyką, powiedzmy to przede wszystkim. Nie muszę ciężko pracować. Ale jestem konsekwentny. Zawsze lubiłem ćwiczyć, ponieważ czuję, że dla mnie ćwiczenia są naprawdę dobre dla mojego stanu psychicznego. Więc ćwiczę tak, jakbyś mył zęby. Ciągle się ruszam. Jak widzisz, muszę to robić w życiu. Robię to od 16 roku życia.

Wypróbowałem każdą dietę i zrobiłem wszystko, co mogłem, ale myślę, że teraz najlepiej działa na mnie to, że jem tylko wtedy, gdy jestem głodny. Nie przestrzegam niczego ścisłego. Próbowałem tego wszystkiego. Moja mama powiedziała mi wiele lat temu: „Kluczem jest umiar. Jeśli potrafisz tak po prostu podążać, wszystko będzie dobrze w swoim życiu. I wiesz, ona ma rację. Bez względu na to, co robisz, kluczem jest umiar. Powiedziałbym, że to właśnie śledzę”.

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, jesteś fanem konsekwentnej pielęgnacji, czy zawsze próbujesz nowych rzeczy?

„Znowu jestem w środku. Pod tym względem jestem umiarkowany. Mam swoje podstawowe produkty, których używam cały czas. Dr Barbara Sturm to osoba, którą znalazłem kilka lat temu i zmieniła moją skórę. Przez całe życie zawsze miałam problematyczną skórę, a ona naprawdę naprawiła moje wypryski i oczyściła moją melasmę. Ale uwielbiam też próbować nowych rzeczy. Lubię produkty dla lekarzy – lubię doktora Sebaha, doktora Sturma, doktora Lancera. dr Gross. Myślę, że wiedzą, co robią. Więc zawsze będę wypróbowywał produkt lekarza. Jestem otwarty na wszystko, ale mam swoje podstawowe produkty, które zwykle działają. A ja, jeśli z tego zboczę, wtedy dostaję wypryski i takie tam.

Które produkty Dr. Sturm pomogły usunąć melasma?

„Ona ma linia do ciemniejszej skóry—to są produkty. Miałem okropną melasmę. Widzę też doktora Roberta Anolika, kiedy jadę do Nowego Jorku. On mnie leczy melasmą. Robi laser Clear + Brilliant i jakiś inny laser. I tak połączenie doktora Anolika i programu Barbara Sturm, na którym biorę udział, oczyściło moją skórę”.

Twoja skóra wygląda fantastycznie. A Twoje selfie bez makijażu na Instagramie są jeszcze lepsze.

„Dziękuję Ci. Wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Mam 58 lat i mogę szczerze powiedzieć, że było mi bardzo ciężko, ponieważ mam ciemną skórę, więc mam ogromne ilości melasmy. I wydaje się, że właśnie to utrzymuje ją pod kontrolą”.

Jak wygląda dla Ciebie wellness?

„Myślę, że medytacja jest naprawdę kluczowa. To trudne, ale staram się medytować każdego dnia. I to jest naprawdę bardzo pomocne. Staram się to robić głównie w nocy, czyli wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuję. Po prostu myślę, że wszyscy wiemy, co działa dla nas. I myślę, że kiedy jestem na ścieżce bycia zdrowszym niż nie, po prostu czuję się lepiej. Dlatego staram się pozostać w tym trybie przez 80% czasu, ale przez 20% czasu pozwalam sobie na dobrą zabawę i nie jestem wobec siebie zbyt surowy.”

Wszystko z umiarem.

„Wszystko z umiarem. To jest klucz. Przez Lois Rinna.Źródło strony

Ostatnie Posty