- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryL'Occitane zdobyło większość udziałów w tej niezależnej marce do pielęgnacji skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

L’Occitane zdobyło większość udziałów w tej niezależnej marce do pielęgnacji skóry


Według Modafrancuska marka kosmetyczna L’Occitane nabywa australijską linię kosmetyków pielęgnacyjnych Grown Alchemist, aby rozszerzyć swoje portfolio i dotrzeć do młodszych konsumentów.

„Przejmując kontrolę większościową w Grown Alchemist, która jest skierowana do bardziej świadomych zdrowia, wpływowych klientów z pokolenia Z i pokolenia Z, grupa dąży do dalszego poszerzenia swojego międzynarodowego profilu konsumenckiego i zasięgu rynkowego”, mówi L’Occitane w oświadczeniu.

I przewidujemy, że tak będzie. Według Statista szacuje się, że do 2024 r. rynek czystego piękna osiągnie 22 miliardy dolarów, a Grown Alchemist pasuje do tej kategorii. Jej produkty, które marka określa jako „Bio-kompatybilne piękno”, są formułowane w oparciu o holistyczne naukowe podejście do przekształcania skóry od zewnątrz do wewnątrz. Niektóre z bioaktywnych składników użytych w jego formułach to kwas polimlekowy ze skrobi kukurydzianej, różowy grejpfrut i witamina C, które sprawiają, że skóra wygląda na odświeżoną i zrewitalizowaną.

Po zdobyciu Grown Alchemist, Moda informuje, że stanie się spółką zależną nie będącą w całości własnością L’Occitane, a współzałożyciele Jeremy i Keston Muijs pozostaną na swoich rolach i zachowają udziały w firmie.

W niedawnym oświadczeniu Dyrektor generalny i wiceprezes L’Occitane, André Hoffmann, mówi: „Dzięki wyjątkowej i inspirującej historii marki oraz międzynarodowej rzeszy fanów Grown Alchemist jest gotowy na międzynarodową skalowalność i szybki wzrost”.Źródło strony

Ostatnie Posty