- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoMachine Gun Kelly właśnie uruchomił linię lakierów do paznokci
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Machine Gun Kelly właśnie uruchomił linię lakierów do paznokci


Machine Gun Kelly ma swój własny, niepowtarzalny styl. I jest jednym z nielicznych męskich wokalistów, którzy bawią się lakierem do paznokci zarówno na czerwonym dywanie, jak iw życiu codziennym. Zainspirowany osobistą kreatywnością i pasją do stylu, wprowadza na rynek własną linię lakierów do paznokci.

Marka UN/DN LAQR to bezpłciowa linia lakierów do paznokci. Zgodnie z oświadczeniem, Machine Gun Kelly był „zainspirowany do stworzenia własnej kolekcji lakierów do paznokci, która nie jest zgodna z normami wieku i płci ustalonymi przez tradycyjne marki paznokci i w pełni obejmuje wyrażanie siebie i kreatywność bez zaangażowania”.

W oświadczeniu Machine Gun Kelly podzielił się powodem, dla którego zdecydował się włamać do branży paznokci. „Nie lubię poprzestawać na ubraniach, jeśli chodzi o wyrażanie tego, kim jestem. Lakier do paznokci służy jako prawdziwe naczynie do wyrażania siebie – dziś mogę wyrazić siebie w jeden sposób i jutro powtórzyć to z czymś innym” – powiedział artysta. „Kiedy robię paznokcie, to ja mam własne myśli i składam oświadczenie. Dla mnie lakier to nie tylko kolor, to intencja. Każdy kolor ma swój cel.”

Kolory debiutanckiej premiery nie zostały wybrane w oparciu o popularne trendy, ale kolory, które są wiecznie ukochane. Linia obejmuje 10 odcieni, w tym neutralne, miękkie pastele, popowe kolory i specjalistyczne top coaty. Pasty Splatter umożliwiają mieszanie i dopasowywanie stylów z różnymi jednolitymi kolorami lakierów. Możesz zakup poleruje pojedynczo (18 USD) lub wybieraj spośród ośmiu różnych wyselekcjonowanych zestawów (52 USD) lub trzech zestawów (86 USD).

Źródło strony

Ostatnie Posty