- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMai Ezz El Din w New Look, ciemne włosy, czy ona wygląda...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mai Ezz El Din w New Look, ciemne włosy, czy ona wygląda jak Cyrine Abdel Nour?

Mai Ezz El-Din postanowiła przywitać nowy rok nowym wyglądem z efektownymi włosami, więc opublikowała swoje zdjęcie na pożegnanie z rokiem 2021, aby otrzymać rok 2022 w odnowiony sposób, ale to zdjęcie wywołało interakcję ze strony pionierzy mediów społecznościowych, którzy porównali ją do libańskiej gwiazdy Cyrine Abdel Nour, o ciemnych włosach i średniej długości fryzurze.

Mai Ezz El Din w nowym wyglądzie ciemnych włosów

Egipska gwiazda Mai Ezz El-Din wyglądała inaczej na przyjęcie nowego roku i wybrała włosy średniej długości, gdzie obcięła je, gdy były długie, i przyjęła ciemny kolor po tym, jak jej włosy były jaśniejsze i skomentował: A włosy, które obcięliśmy, o Panie, jak zwykle za dwa dni, tyle”.

Mai Ezz El-Din w New Look w uderzający sposób pokazała swoje włosy na początku nowego roku 2022, zwłaszcza stosując delikatny makijaż polegający na podkreśleniu oczu czarnym eyelinerem o naturalnej świeżej skórze i nagich ustach.

Wkrótce publiczność weszła w interakcję z nowym wyglądem Mai Ezz El-Din, flirtując z jej naturalnym pięknem, ale niektórzy z nich uważali, że dzięki temu spojrzeniu stała się podobna do gwiazdy Cyrine Abdel Nour, zwłaszcza że Sirin ostatnio polegała na strzyżeniu średniej długości w ciemnym kolorze, a obie gwiazdy miały podobny kształt Oczy i makijaż oczu.

Poprzednie stylizacje urody Mai Ezz El Din

Mai Ezz El-Din wyróżnia się naturalną i miękką urodą, a jej zdjęcia na Instagramie nie oglądała zbyt wiele, gdzie zdecydowała się na mały wygląd i wolała publikować tylko zdjęcia ze swoich dramatów.

W swoich poprzednich stylizacjach Mai Ezz El-Din pojawiła się z rysami bez makijażu, a także przyjęła prosty makijaż i długie naturalne fryzury w miodzie.

Obejrzyj nowy wygląd Mai Ezz El Din, czy wyglądała jak Cyrine Abdel Nour?

Zdjęcia Mai Ezz El Din i Cyrine Abdel Nour dołączone do ich kont na Instagramie.

.

Ostatnie Posty