- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMai Selim przyjmuje nowy kolor włosów i to są najważniejsze wskazówki, jak...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mai Selim przyjmuje nowy kolor włosów i to są najważniejsze wskazówki, jak zaadoptować trend ombré na swój własny sposób

Mai Selim pokazała swoim fanom niezwykłą zmianę koloru i fryzury z wnętrza salonu fryzjera Mahmouda Jayashiego, a jordańska gwiazda Mai Selim z wielkim entuzjazmem zaprezentowała swój nowy wygląd włosów, po tym jak zaaplikowała nowy kolor w świetle brązowa tonacja z odcieniem miodu i blond ombré oraz wybrała historię długich włosów z fryzurą.Atrakcyjne plażowe fale, więc podążaj za szczegółami jej nowego wyglądu i najważniejszymi wskazówkami, jak zaadoptować ombre na swój sposób.

New Look Mi Slim w swoim najnowszym wyglądzie

Jordańska artystka Mai Selim zrecenzowała swój nowy wygląd włosów z salonu fryzjera Mahmouda Jayashiego, gdzie dokonała niezwykłej zmiany w zakresie fryzury i koloru. Wybrała długie włosy o prostym kroju i równych końcach, z długimi grzywkami, które ciągną za kępki włosów.

Mai Selim, która uwielbia trendy włosów ombre, wybrała ten czas na połączenie jasnego brązu z odcieniami miodowymi i blond z cienkimi i falującymi lokami.

Mai Selim to jedna z najbardziej znanych gwiazd, które wyróżnia piękno swoich długich włosów, często używa ombre farb do włosów w odcieniach jasnobrązowych, orzechowych i blond.

Najważniejsze wskazówki dotyczące stosowania farb do włosów ombre na sezon letni

  • Najpierw wybierz podstawowy kolor swoich włosów, a następnie wybierz pasemka, które są z nim w odcieniach. Na przykład, jeśli przejdziesz do podstawowego brązowego koloru w jasnym stopniu, ten kolor będzie pasował do jasnego blondu lub odcienia miodu i możesz zastosować więcej niż jeden odcień, aby uzyskać falisty i czarujący wygląd.
  • Musisz wziąć pod uwagę swój odcień skóry, wybierając kolory, a tutaj fryzjer pomaga w wyborze koloru bazowego i gradientów, które pasują do twoich włosów jako odcieni.
  • Jeśli twoje włosy są jasne, lepiej przyjąć odcienie w formie pionowej, czyli od nasady aż po same końce, ale jeśli twoje włosy są gęste, masz szerokie możliwości nakładania cienia w różnych formach, np. Zadowolony z jednolitego koloru włosów od nasady włosów do środka, a następnie stopniowego koloryzacji do końca kępki.
  • Moda na włosy ombre wymaga stałej kontynuacji i pielęgnacji włosów, czyli odnowienia po miesiącu farbowania ich odrostów, aby podstawowy kolor włosów nie wyróżniał się. szampon do koloru włosów.
  • Stosuj odżywcze maseczki do włosów i kremy nawilżające, aby zachować piękno farbowanych włosów i uniknąć przesuszenia.

Zobacz nowy wygląd włosów Mai Slim i najważniejsze wskazówki dotyczące przyjęcia trendu włosów ombre.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Mai Selim.

Ostatnie Posty