- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMakijaż i fryzury na wieczór inspirowane Bellą Hadid
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Makijaż i fryzury na wieczór inspirowane Bellą Hadid

Estetyczne kreacje na wieczory dla młodych kobiet inspirowane Bellą Hadid, możesz błyszczeć nimi na wieczorne okazje, aby wyglądać atrakcyjnie i nowocześnie. Modelka Bella Hadid jest dobra w doborze makijażu i fryzur, które pasują do jej wieku i nadążają za popularnymi trendami w modzie, więc śledź nas z wyborem jej stylizacji, aby inspirować się nimi.

Retro fryzura z mocnym makijażem

Fryzury retro wcale nie wychodzą z mody na wieczorne wieczory.Jeśli chcesz klasycznego i niepowtarzalnego wyglądu, zastosuj styl retro fryzury Belli Hadid o średniej długości z elegancko zwiniętymi lokami. I skoordynuj z tym makijażem opartym na mocnej błyszczącej szmince i wydatnych oczach z tuszem do rzęs, jak zobaczysz na załączonym obrazku.

Bella Hadid

Smokey makijaż i fryzura w kucyk

Zainspirowany najnowszymi stylizacjami Belli Hadid, wybierz przydymiony makijaż smoky z ciemnymi cieniami, które pokrywają górne powieki i nałóż na cień jasną warstwę jasnego brokatu, a ciemny kolor pod dolnymi rzęsami, aby oko otoczone było efektowne przydymione halo, dzięki czemu jest szersze. Do tego spojrzenia należy nakładać tusz do rzęs lub intensywne rzęsy.

Makijaż Belli Hadid

I pamiętaj, aby nakładać produkty z brązu do skóry i rzeźbić kontury twarzy, wybierz błyszczącą pomadkę w kolorze nude, aby uzyskać atrakcyjny wygląd.

Skoordynuj z tym wyglądem elegancką fryzurę, przyjmując fryzurę w kucyk, która pochodzi z pociągniętym hukiem z tyłu z niską opaską do włosów.

Makijaż nude z upiętymi fryzurami

Jednym z najpiękniejszych wieczorowych stylizacji dla młodych kobiet jest przyjęcie klasycznych fryzur z koków lub koków owiniętych niezwykłymi spiralnymi warstwami, jak widać na załączonych zdjęciach Belli Hadid. Połącz swój makijaż nude z błyszczącą skórą za pomocą rozświetlacza, aby uzyskać miękki, podnoszący na duchu wygląd.

Wieczorne spojrzenie od Belli Hadid

Zobacz zdjęcia i wybierz z Bella Hadid kolekcję wyróżniających się stylizacji, które nadają się na wieczorne przyjęcia dla grupy wiekowej młodych kobiet.

Ostatnie Posty