- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażMally Beauty i David's Bridal połączyły siły, aby uratować Twój ślubny glam
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mally Beauty i David’s Bridal połączyły siły, aby uratować Twój ślubny glam


Nadeszła wiosna, nadszedł sezon ślubów. Niezależnie od tego, czy jesteś panną młodą, czy na przyjęciu weselnym, wielki dzień może nadejść z pewną presją — od fryzur i makijażu po pogodę i harmonogram — może być dużo do żonglowania. Na szczęście Mally Beauty może pomóc w uproszczeniu jednej rzeczy. 9 maja uroda Mally oraz David’s Bridal połączyli siły, aby wprowadzić zestaw do retuszu makijażu (44 USD).

Znana wizażystka i założycielka Mally Beauty Mally Roncal jest szczególnie wykwalifikowana do tworzenia zestawu makijażu na uroczystości ślubne. „Pracując jako wizażystka celebrytów przez lata, zgromadziłam niesamowitą wiedzę na temat wskazówek i sztuczek, jak zrobić makijaż przed fotografowaniem, a co ważniejsze, jak upewnić się, że makijaż pozostaje kuloodporny podczas występów na żywo, gorących świateł czerwonego dywanu , maszyny wiatrowe w teledyskach, co tylko chcesz!” Mówi nam Roncal. „Podczas gdy te wydarzenia są wyjątkowym przeżyciem dla celebrytów, dzień ślubu panny młodej jest jej momentem na czerwonym dywanie… Chciałem się upewnić, że będzie wyglądać (i nadal wyglądać) tak samo wspaniale od ceremonii po afterparty, jak moi celebryci. ”

Spójrzmy prawdzie w oczy – wesela są długie. Prawdopodobnie obudziłeś się o 7 rano, aby zrobić makijaż, a po południu możesz nie być tak świeży, a to bez uwzględnienia szczęśliwych łez, które na pewno się wyleją. Zestaw zawiera trzy ukochane produkty, które przydadzą się po wielogodzinnych tańcach, jedzeniu i celebrowaniu miłości. „Nie chcesz spędzać czasu w dniu ślubu w łazience poprawiając makijaż! Te produkty są zaprojektowane tak, aby działały w ciągu pięciu minut lub mniej i zaspokajały wszystkie potrzeby związane z retuszami” — mówi Roncal.

Korektor to nieodzowny element każdego zestawu do retuszu. Rozjaśniający korektor w pisaku pluszowym (26 USD) pomaga ukryć wszelkie niedoskonałości związane z tuszem do rzęs od radosnych łez po cienie pod oczami od samego początku. Zaawansowana technologicznie alternatywa dla pudru, Obrońca twarzy (38 USD), jest idealny do utrwalania wyglądu i rozpraszania porów i drobnych linii, dając efekt miękkiego skupienia, dzięki czemu wyglądasz jak prawdziwy filtr Instagrama, a ponadto pomaga wyeliminować pot i połysk. Jednym z najbardziej lubianych produktów Mally Beauty jest Evercolor cień w sztyfcie (25 dolarów). Piękności szwajcarski scyzoryk oficerski – ten produkt robi wszystko. To podkład, cień do powiek, rozmazująca się konturówka, rozświetlacz i pędzel w jednej małej tubce. Połysk tego cienia olśniewa na zdjęciach.Źródło strony

Ostatnie Posty