- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażMally Beauty powraca z naciskiem na „maksymalny makijaż”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mally Beauty powraca z naciskiem na „maksymalny makijaż”


Kiedy byłaś wizażystką Beyoncé, Jennifer Lopez i Alicii Keys, nie ma wątpliwości, że wiesz co nieco o pięknie. Mally Roncal wprowadziła na rynek swoją ukochaną markę kosmetyczną, uroda Mallyponad 15 lat temu, a teraz wprowadza go ponownie, aby zainspirować całe nowe pokolenie miłośników piękna.

Ponowne uruchomienie rozpoczyna się kampanią „Życie jest lepsze z makijażem”. To moto podkreśla istotę Mally Beauty. Marka postrzega makijaż jako potężny środek wzmacniający pewność siebie, poprawiający nastrój i zabawną formę samoopieki. Film z kampanii przedstawia kobiety na siłowni, rodzące, wykonujące prace domowe i tkwiące w korku, a wszystko to w pełnym glamie.

Mally Beauty zestawia minimalistyczne trendy w makijażu z codziennym glamour. „To nie makijaż bez makijażu, to makijaż Maxed Up!” wykrzykuje marka. Roncal mówi, że nie ma nic przeciwko trendowi w makijażu bez makijażu, czasami nawet sama się tym zajmuję, „ale wierzę też w moc glam. Podczas pandemii było tak wiele dni, że zrobienie pełnej twarzy zmieniło mój stan emocjonalny na cały dzień, sprawiło, że poczułem się bardziej pozytywnie, nawet jeśli nie wychodziłem z domu”. Dodaje, że Maxed Up Makeup „dodaje mocy, pewności siebie i ekscytacji życiem”.

Roncal jest zainteresowany nie tylko maksymalizacją glamu, ale także maksymalizacją życia. „Chce żyć życiem na maksa – maksymalizując czas, który mam na tej ziemi, maksymalizując liczbę wspomnień, które tworzę z mężem i dziećmi, kochając do maksimum moich przyjaciół i rodzinę. To samo dotyczy makijażu. ” mówi Roncal. W Maxed Up Makeup nie chodzi o noszenie dużej ilości makijażu lub malowanie go jak klaun — chodzi o maksymalizację własnego piękna, a nie bagatelizowanie go. Nałożenie pełnego makijażu i przejście na pełny glam ma właściwości poprawiające nastrój”.

Zauważa, że ​​cała jej linia produktów, w tym produkty z nowego zestawu do makijażu Maxed Up (dostępnego 22 lutego), jest inspirowana klientelą celebrytów. „Zestaw zawiera moje Evercolor cień w sztyfcie (25 USD), który pierwotnie stworzyłem dla Beyoncé. Zawsze szanowała moją sztukę, kiedy robiłam jej makijaż, ale lubiła też robić to szybko” – mówi Roncal. „Byłem zdecydowany stworzyć produkt, który byłby podkładem, cieniem do powiek i pędzlem w jednym”.

ten Bezporowa osłona twarzy (45 dolarów) w zestawie to ulubieniec RuPaula, nawet na głowie, mówi Roncal. Inne elementy w zestawie to Wodoodporny eyeliner Evercolor Starlight (19 USD), Rozjaśniający korektor w pisaku pluszowym (26 USD), pozytywna kolorowa warga + sztyft do policzków i Więcej to więcej tuszu do rzęs (20 dolarów). „Dosłownie wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać pełny glam makijaż Maxed Up Makeup, który jest tak idealny do codziennego użytku, jak na specjalne okazje. I włącz szybko — pełny glam nie musi trwać godzinami. Można to zrobić za pomocą sześciu produktów praktycznie w mgnieniu oka.”

Roncal jest podekscytowany ponownym wydaniem Mally Beauty, ponieważ makijaż powraca po pandemii. „Moja imiennikowa marka Mally Beauty powraca z nowym zespołem i nowymi innowacyjnymi produktami, a makijaż powraca! Noszenie go, bawienie się nim, kupowanie go, kochanie, to wszystko wróciło i jestem bardzo podekscytowany, że mogę zapoczątkować erę Maxed Up Makeup”.Źródło strony

Ostatnie Posty