- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażMaluma o swojej nowej linii zapachowej, zaskakującej rutynie przed snem i czego...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Maluma o swojej nowej linii zapachowej, zaskakującej rutynie przed snem i czego nauczył się od JLO


Wszystko, co robi globalna supergwiazda Maluma, ma w sobie coś z seksapilu. Od jego muzyki i jego ostatniej roli aktorskiej u boku Jennifer Lopez w Wyjdź za mnie, do nowej kolekcji zmysłowych zapachów dla kobiet i mężczyzn. Kolumbijski piosenkarz zna swoich słuchaczy i mówi, że kiedy opracowywał koncepcję każdego z czterech zapachów w swoim Rodzina królewska kolekcji, chciał zabutelkować swoje latynoskie korzenie i stworzyć zapachy reprezentujące zarówno jego kulturę, jak i fanów.

Weź udział w koncercie PapiJuancho, a zobaczysz dlaczego. Jego fani, składający się w dużej mierze z najpiękniejszych kobiet na świecie, pojawiają się ubrane do dziewiątek, śpiewają każde słowo jego piosenek o miłości i stracie i angażują się z nim w sposób, w jaki nasze matki i matki matki pożądały Julio Iglesiasa w lata 80. i 90. Stworzenie kolekcji zapachów, które mogliby nosić, po prostu miało sens.

„Zawsze marzyłem o własnym zapachu”, mówi szczerze, opisując, co doprowadziło go do współpracy z Hampton Beauty, firmą stojącą za KKW Fragrance. „To coś, o co wiele osób pytało mnie podczas koncertów, spotyka się i pozdrawia. Wszyscy zawsze pytają: „Jaki zapach masz na sobie?” Zawsze musiałam mówić innym markom, że nie są moje. Pomyślałem, że może to zadziała i zacząłem to rozwijać wraz z moim zespołem.”

Twórz autorstwa MalumaKolekcja The King and Queen składa się z czterech zapachów (po 45 dolarów każdy), które reprezentują różne kamienie szlachetne: dla niej Jade i Ametyst, a dla niego Onyks i Granat. Tutaj supergwiazda dzieli się tym, co zainspirowało jego zapachową podróż i specjalną rutynę wellness, która obejmuje zaskakująco wczesną porę snu.

Jakie było twoje pierwsze wspomnienie zapachowe?

„Jednym z moich wspomnień związanych z zapachami jest zobaczenie mojego taty, gdy byłam młoda, goleniem i rozprowadzeniem na nim zapachu po goleniu przed wyjściem do pracy. Pamiętam, jak kładł go na ręce i zostawiał zapach w naszym domu po wyjściu do pracy. To było jedno z moich pierwszych wspomnień z zapachami.”

Które zapachy najbardziej Cię inspirują?

„Wiele zapachów, które mnie inspirują, to wczesne poranki na wzgórzach i górach mojego rodzinnego miasta Medellin. Wąchanie świeżego powietrza, drzew i lasów to dla mnie zawsze piękne wspomnienie i moja ulubiona część, w której mogę się obudzić, kiedy wracam do domu z trasy koncertowej.

Od lewej do prawej: Jade zawiera nuty czarnej porzeczki i bergamotki, Onxy to mieszanka goździków, cynamonu i madagaskarskiej wanilii i drzewa cedrowego, Ametyst ma zapach na bazie cytrusów z mandarynką, klementyną, jaśminem i kwiatem pomarańczy oraz opartą na paczuli (Maluma mówi, że kocha wszystko, paczula) Granat ma wielowarstwowe nuty geranium, lawendy, róży baie i wetywerii

Czy zdarzyło Ci się złamać umowę, jeśli chodzi o to, co zrobiłeś lub czego nie chciałeś?

„Zespół i ja naprawdę skupiliśmy się na zbieraniu płynów. Chciałem się upewnić, że dla wszystkich moich fanów jest to unisex i że zdecydowanie włączyliśmy zapach drzewny i kwiat orchidei, który jest głównym kwiatem Medellin. Chcieliśmy nie ograniczać się do zapachów i upewnić się, że obie płcie mogą korzystać z dowolnej kolekcji.”

Czy podczas występów na scenie nosisz wodę kolońską?

„Tak. Zapach to dla mnie inna forma ekspresji, podobnie jak muzyka i moda. Zapach może wzmocnić Twój nastrój na ten dzień lub wyrazić, jak się czujesz tego dnia”.

Jak ważna jest dla Ciebie pielęgnacja skóry?

„Szczerze, nie mam rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych i nie używam wielu produktów. Skupiam się na dbaniu o swoje zdrowie i obserwowaniu tego, co jem. Piję dużo wody, prowadzę ścisłą codzienną dietę, codziennie łamię pot, ćwicząc i idę wcześnie spać. Wiele osób myśli, że ponieważ jestem młody, imprezuję i kładę się późno spać, a tak nie jest. Upewniam się, że kładę się w łóżku po 21:00 i dobrze przesypiam noc, dzięki czemu mogę wstać wcześnie na wspaniały trening i śniadanie”.

JLO jest królową crossoveru i robi to wszystko – czego się od niej nauczyłeś?

„Jennifer nauczyła mnie, że dyscyplina jest kluczem do robienia wszystkiego, czego pragnie twój umysł i spełniania marzeń. Ciężko pracuje i jest bardzo oddaną artystką swojemu rzemiosłu. To mnie zainspirowało!”

Czy podzieliła się z tobą zakulisowymi sekretami urody?

„Nie, ale mamy ze sobą wiele wspólnego, czyli przestrzegamy ścisłego przyjmowania pokarmów, ćwiczymy i upewniamy się, że spędzamy czas z tymi, których kochamy, nawet pomimo napiętego harmonogramu”.

Współcześni artyści z Ameryki Łacińskiej wydają się bardziej komfortowo wyrażać swoją indywidualność oraz zarówno męską, jak i kobiecą stronę. Czy uważasz, że nasza kultura się zmienia i staje się bardziej otwarta na tę płynność i indywidualność?

„Tak, myślę, że nowe pokolenie wyraża siebie i używa tak wielu rynków zbytu, aby dzielić się ze światem przesłaniem, w które wierzą, lub pokazywać kim jest bez przeprosin. Jestem podekscytowany widząc, jak nowi artyści w naszej kulturze latynoskiej, którzy wyrabiają sobie markę w przemyśle muzycznym, będą nadal to zmieniać. Dlatego bardzo głośno wspieram nowych artystów i współpracuję z nimi. Inspiruje mnie również praca, którą wykonuję z moją fundacją, El Arte De Los Suenos, która wspiera nowe talenty w sztuce z Kolumbii. Dzieci z mojej fundacji inspirują mnie i chcę inspirować je, aby nigdy nie przestawały marzyć.”Źródło strony

Ostatnie Posty