- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażMarisa Tomei dzieli się swoją minimalistyczną rutyną piękna
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Marisa Tomei dzieli się swoją minimalistyczną rutyną piękna


Marisa Tomei zawsze miała w sobie niewymuszone, naturalne piękno, więc nic dziwnego, że jej rutyna jest bardzo minimalna. „Zawsze utrzymywałam, że to naprawdę proste”, powiedziała Marisa Tomei w Moda wideo. Jej schemat pielęgnacji skóry jest zakorzeniony w „organicznych, biodynamicznych składnikach”, a na co dzień stosuje ograniczony makijaż, decydując się na pogrubione rzęsy i stonowany makijaż skóry.

Tomei powiedziała, że ​​korzystała ze starej, niezawodnej gotowości do apteki Delikatny środek do mycia skóry Cetaphil (11 dolarów) przez lata. Używa również Płynny zielony olej (85 USD) i Re:generatywnie bogaty krem (85 USD) od IN Beauty. Tomei podzieliła się niedrogą rekomendacją produktu, którą otrzymała od europejskiej wizażystki podczas festiwalu filmowego w Sundance, Homeoplazmina, którego używa na ustach.

Jeśli chodzi o jej ciało, Tomei ma zaufaną triadę. Ona używa Masło do ciała Muthy (95 USD) wraz z kilkoma produktami od Lorda Jonesa, aby utrzymać nawilżoną i zdrową skórę. Zademonstrowała, używając Bump & Smooth CBD Serum do Ciała (60 USD) i udostępnił hack, aby pomóc bezboleśnie nosić obcasy: aktorka używa Krem na szpilce (55 USD) na łydkach i stopach, aby przygotować się na wieczór w szpilkach.

Jej rzęsy są największą częścią jej minimalistycznego wyglądu. Tomei ujawniła, że ​​jedyną rzeczą, bez której nie może wyjść z domu, jest ona Zalotka do rzęs Shiseido (22 USD). Przytrzymuje lokówkę na miejscu przez pięć sekund na każdym zestawie rzęs.

Na jej świeżo podkręcone rzęsy nakłada się Tomei Lancôme Monsieur Duży tusz do rzęs zwiększający objętość (26 USD). Podczas nakładania tuszu do rzęs Tomei podzieliła się kilkoma swoimi ulubionymi sztuczkami, w tym zamiatanie szczoteczką końców i grzbietów rzęs. Przypomniała sobie, jak kiedyś nakładała tusz do rzęs na super grubą warstwę i rozdzielała rzęsy agrafkami.

Tomei przyznała, że ​​w dzisiejszych czasach inaczej radzi sobie z brwiami, ponieważ próbuje je wyhodować po nadmiernym oskubaniu w latach 90. Wypełnia wszelkie luki na zewnętrznych końcach, gdzie jest nieco mniej, pigmentem NARS i płynnym długopisem Kristie Streicher.

Aktorka dodała trochę korektora Clé de Peau Beauté, co, jak powiedziała, robi tylko czasami. Aby uzyskać subtelny, różowy rumieniec, nakłada róż Charlotte Tilbury na policzki i usta. Przyznała, że ​​często przesadza z rumieńcem, ponieważ zawsze czuje, że wygląda na wyblakłą. Tomei kończy swoją rutynę szybkim retuszem korzeni za pomocą Kij do zakrywania korzeni Style Edit (30 dolarów).Źródło strony

Ostatnie Posty