- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMarita El Hallani błyszczy rozświetlonymi włosami z niezwykłą zmianą w swoim najnowszym...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Marita El Hallani błyszczy rozświetlonymi włosami z niezwykłą zmianą w swoim najnowszym wyglądzie

Marita El-Hillani dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się na odnowienie swojej estetyki na początku nowego roku 2022, więc postanowiła porzucić poprzednią fryzurę, dokonać niezwykłej zmiany i dotrzymać kroku trendowi na rozświetlanie krótkimi grzywka, więc śledź z nami szczegóły jej wyglądu.

Marietta El Hallani błyszczy rozświetlonymi włosami

Młoda libańska piosenkarka, Marita El-Hellani, postanowiła zmienić wygląd swoich włosów wraz z pierwszymi dniami nowego roku 2022 i opublikowała swoje zdjęcia z nowym wyglądem, efektownymi i nowoczesnymi włosami, w których wybrała trend podkreślający, ponieważ jej włosy były w ciemnym czarnym kolorze podstawowym z pasemkami w jasnej platynie od środka do końca i jest to popularny kolor bardzo zgodny z aktualnymi trendami mody wśród gwiazd.

Marita Al-Hillani nie była zadowolona z tej zmiany w wyglądzie swoich włosów z rokiem 2022, ale obcięła też krótką grzywkę na czole i pasowała do swoich miękkich i dziecinnych rysów. Młode kobiety mogą czerpać inspirację z tego wyglądu, zwłaszcza że dotrzymuje kroku popularnej modzie w zakresie koloru włosów czy grzywki.

Poprzednie fryzury Marity El Hellani

Marietta Al-Halani jest jedną z młodych artystek, które wybierają fryzury odpowiednie dla ich młodego wieku, często z włosami średniej długości lub fryzurami Carrie oraz różnymi miękkimi, opadającymi, falującymi, warkoczami, a także fryzurami kok.

Jej włosy różniły się również odcieniami czerni, brązu i pasemkami z miodowymi kępkami, które są kolorami, które pasują do jej miękkich i orientalnych cech.

Zobacz zdjęcia, New Look, artystki Marity El-Hellani i zainspiruj się jej stylizacjami na początku nowego roku 2022.

W załączeniu zdjęcia Marietty Al-Halani z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty