- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryMary Fitzgerald o tym, dlaczego robi swój własny glam, ulubionych zabiegach w...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mary Fitzgerald o tym, dlaczego robi swój własny glam, ulubionych zabiegach w gabinecie i co jest w zasięgu ręki w „Sprzedaży zachodu słońca”


Mary Fitzgerald znana jest z tego, że jest stabilną, uspokajającą siłą w zawsze dramatycznym Netflixie Sprzedam zachód słońca. Przed powrotem do sezonu 5, który odbędzie się 22 kwietnia, wybraliśmy bizneswoman i mózg dumnej mamy do nawigowania po dramacie biurowym, kładąc priorytet na sen nad glam składami i na to, czego możemy się spodziewać w następnej kolejności.

O jej typowej porannej rutynie:

„Ze wszystkim, co robimy, od filmowania nieruchomości, sesji zdjęciowych i prasy, każdego dnia jest tak różne. Ale zazwyczaj wypiję kawę z samego rana. A potem zazwyczaj zaczynam się przygotowywać. Zwykle robię własne włosy i makijaż na potrzeby serialu. Wiem, że wiele dziewczyn to zrobiło. Nie wiem, jak wygospodarują na to czas, bo uwielbiam spać. Nienawidzę wstawać wcześnie rano. Wolałbym po prostu spędzić ten czas na spaniu. Więc jeśli nie jest to sesja zdjęciowa, wydarzenie w programie, premiera lub coś w tym rodzaju, zrobię własne fryzury i makijaż”.

O jej ulubionym makijażu do aparatu:

„Lubię Lancôme Teint [Idôle Ultra 24H Long Wear Matte Foundation]. To trwały podkład i jest niesamowity. Pozostaje na zawsze. Więc to zawsze jest naprawdę dobre podczas długich dni filmowania, zwłaszcza gdy jest gorąco. Nie musisz się martwić, że się poci. I wtedy Błyszczyk do ust Buxom. Uwielbiam to. Najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek wymyślono. I wtedy Lepszy niż seks tusz do rzęs. I lubię Kultowy londyński iluminator. Jest kilka samoopalaczy, które lubię. Loving Tan 2 Hour Express jest jeden. Jest świetny, jest oliwkowy, nie pomarańczowy. A drugi to Suzanne Jackson. Wysłała mi całą paczkę i zwykle nie lubię wszystkiego z jednej linii, ale wszystko, co wysłała, jest niesamowite”.

O poruszaniu się po dramacie w miejscu pracy:

„Myślę, że to po prostu rodzaj mojej osobowości. Nie lubię być w środku dramatu. Więc z jakiegoś powodu w tym programie zawsze jakoś jestem w jego środku. Ale to tylko wtedy, gdy coś się dzieje. Po prostu nie chcę być tego częścią. Znajdź sposób na rozwiązanie problemu lub odejdź od niego. Pójść dalej. To nikomu nic nie da, żeby się w to wplątać. Jeśli nie ma pozytywnego sposobu, aby to naprawić, decyduję się usunąć.

O wygospodarowaniu czasu na samoopiekę:

„Często korzystam z gorącej sauny. To czas dla mnie, kiedy tam wchodzę. Jeśli jestem bardzo zestresowana, po prostu wchodzę tam i czuję się jak w małym, gorącym kokonie. Po prostu odtwarzam tam muzykę, zostawiam telefon w spokoju i po prostu się odprężam i po prostu się pocę. Dla mnie to bardzo relaksujące. A potem, jeśli nie mam rzeczy do zrobienia w tym momencie, czasami robię sobie 30 minut przerwy. Wyłączę telefon, obejrzę telewizję. Po prostu tracę głowę przez chwilę, żeby się odprężyć.

Na jej zszywkach do pielęgnacji skóry:

„Uwielbiam True Botanicals. Najpierw robię Oczyszczający balsam z imbirem i kurkumąnastępnie toner, a następnie Aktywne serum odpornościowe Chebula. Rano zrobię Krem Chebula Extreme więc nie jest tak tłusty jak mój makijaż, a potem zrobię to w nocy Czysty olejek rozświetlający. A potem Resurrection Radiance Krem pod Oczy. To jest zajebiste.”

O jej zabiegach w gabinecie:

„Zrobiłem EmSculpt Neo na moim abs. Zrobiłem CoolTone na moim tyłku. Są bardzo podobne. Przygotowuję się do zrobienia czegoś związanego z szyją, ponieważ mam problem z szyją. To moja niepewność. Kiedy odwracam głowę, widzę drobne zmarszczki na mojej szyi i to jest takie obrzydliwe. Więc mam zamiar zrobić zabieg napinania laserowego. Nie wiem jeszcze, czy dostanę Morfeusza, czy Ulterapię, ale będzie warto.”

Porady dla kobiet goniących za marzeniami:

„Po prostu idź dalej. Musisz ciągle próbować i próbować i nie pozwalać nikomu, aby ktoś ci powiedział nie i nie dać się pokonać. To wymaga czasu. To zajmuje dużo czasu. Nie zacząłem odnosić prawdziwych sukcesów, dopóki nie doszedłem do trzydziestki. To zajmuje trochę czasu w nieruchomościach iw czymkolwiek, naprawdę, i musisz się rozwijać. Zaczęłam w młodości jako mama i tak naprawdę nie mogłam włożyć 100% siebie w osiągnięcie moich celów, ponieważ on był pierwszy. Więc kiedy zaczął się starzeć, a ja byłem w stanie w pełni skupić się na moich marzeniach, wtedy wszystko zaczęło się układać. Więc czasami trwa to trochę dłużej, ale nie poddawaj się.”

Czego można się spodziewać po piątym sezonie? Sprzedam zachód słońca:

„Dużo więcej dramatu. Na pewno. Domy są większe i lepsze. Zobaczycie początek i koniec Chrishella i Jasona oraz wszystko, co wydarzyło się pomiędzy. Oczywiście jest dramat Christine. Heather wychodzi za mąż. Do naszego biura przyjeżdża nowy agent. Mamy teraz Chelsea, która jest niesamowita, jest cholerna i naprawdę fajna. Myślę, że ludzie naprawdę ją polubią. Jest dla mnie nowa, ekscytująca zmiana. Dużo tam spakowaliśmy.”Źródło strony

Ostatnie Posty