- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryMaska w płachcie Oscar Mayer Bologna jest prawdziwa
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Maska w płachcie Oscar Mayer Bologna jest prawdziwa


Kiedy dziś rano usłyszałem wiadomość o premierze maski bolońskiej Oscara Mayera, myślałem, że mój umysł płata mi figle z powodu poweekendowego wyczerpania, ale ku mojemu zaskoczeniu jest to tak realne, jak to tylko możliwe.

Według WabićOscar Mayer — tak, firma zajmująca się krojeniem delikatesów — stworzył maskę w płachcie, która ma przypominać Bolonię. Nie wierzysz nam? udaj się do Amazon, gdzie Hydrożelowa maska ​​na twarz (5 USD) jest w sprzedaży od 1/19. „Traktuj siebie. Mięso się. Albo jeszcze lepiej, podaruj innym dar błogości w bolońskim. Nic tak nie mówi „kocham cię” jak kawałek samoopieki” – czytamy w opisie produktu.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Oscar Mayer twierdzi, że ta maska ​​w kształcie mięsa „minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek”. Chociaż nie ma badań klinicznych potwierdzających te twierdzenia, składniki zawarte w masce znane są ze swoich zdolności do nawilżania i ujędrniania skóry. Zawarte na etykiecie: składniki pochodzące z oczaru wirginijskiego i wodorostów kontrolujących nawilżenie i olej, a także kolagen, który pomaga ujędrnić i rozjaśnić.

Komentarze pod najnowszym postem marki pokazują, że obserwujący są podekscytowani premierą: „To jest wyprzedane na Amazon !!! Jak mam to zrobić”, pisze jeden z naśladowców. „To naprawdę niesamowite, że właśnie tego spróbowałem” — mówi inny. Chociaż może wyglądać jak pokrojony kawałek mięsa, wydaje się, że jego działanie wzmacniające skórę może być czymś więcej niż to, co rzuca się w oczy (lub usta!).

.Źródło strony

Ostatnie Posty