- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMelis Shaban dla „Hej”: Virtue to pierwsza marka do pielęgnacji włosów z...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Melis Shaban dla „Hej”: Virtue to pierwsza marka do pielęgnacji włosów z innowacyjnymi produktami opartymi na kompleksie białek ludzkiej keratyny.

„Cnota” Cnota Wyróżniona marka w dostarczaniu produktów do pielęgnacji włosów i pierwsza oferująca produkty z certyfikatem technologicznym Nowy opatentowany kompleks białek ludzkiej keratyny Do pielęgnacji włosów zniszczonych. W ekskluzywnym wywiadzie dla „Mellis Shaaban” Melissa Szaban Założyciel i CEO marki, Opowiedziała fascynującą historię lat formowania marki, sukcesów, serii wydarzeń i wyzwań, które doprowadziły do ​​narodzin Cnoty. Cnota, podświetlony Jej rady dla ambitnych kobiet.

Dubaj – „Mary El Dib” Mari Aldib

Przede wszystkim opowiedz nam więcej o swoim pochodzeniu i jak trafiłaś do świata piękna?

Można powiedzieć, że urodziłam się w świecie urody, mój tata pracował dla Revlona. Revlon dla 30 Ta dziedzina jest częścią mojego życia od dzieciństwa. Zawsze interesowała mnie jego praca. Oprócz samych produktów „urodowych” i pielęgnacyjnych byłam ciekawa relacji, jaką klienci mają z tymi produktami oraz ich wpływu na ich codzienne samopoczucie i pewność siebie. Po części dzięki mojemu ojcu, moja pierwsza praca po studiach była zaległa Lada Revlon na Macy’s Herald Square w Nowym Jorku. Tak więc zawsze byłam w branży kosmetycznej, ale moja pierwsza wielka szansa na fryzjera pojawiła się, gdy Horst Richelbacher zatrudnił mnie jako dyrektora zarządzającego Aveda. Aveda. Byłem wtedy bardzo młody, miałem trzydzieści kilka lat i ten moment był pod wieloma względami kluczowy w mojej karierze. Poznałam wszystkie tajemnice dziedziny pielęgnacji włosów oraz wyzwania związane z zarządzaniem marką, która osiąga szybki wzrost i rozszerza swoją obecność na rynkach międzynarodowych.

Melisse Shaban, założycielka i dyrektor generalna Virtue
Melisse Shaban, założycielka i dyrektor generalna Virtue

Jak i kiedy założyłeś Virtue? Cnota?

Po wielu latach pracy w branży, w tym pracy z najważniejszymi przedsiębiorcami i założycielami firm, m.in. Horst Richelbacher z Aveda Aveda Anita Roddick z „The Body Shop” Sklep z karoseriąNie zamierzałem tworzyć własnej marki ani zakładać innej firmy. W rzeczywistości rynek jest pełen marek kosmetycznych. Ale kiedy natknąłem się na tę niezwykłą technologię, zmieniłem zdanie i otworzyłem oczy na nowe możliwości.

Głównym naukowcem, który przyczynił się do rozwoju tej technologii, jest dr Luke Burnett, emerytowany generał brygady w armii amerykańskiej. Widząc z pierwszej ręki niszczycielskie skutki obrażeń na polu bitwy, po powrocie do domu podjął się odkrycia sposobów na przyśpieszenie powrotu do zdrowia po oparzeniach związanych z wojną.Swoją misję oparł na nowym opatentowanym związku człowieka białko keratynowe. Jednym z praktykantów w jego laboratorium była młoda doktorantka, której krewni pracowali w branży kosmetycznej. Poprosiła o zgodę na wykonanie kilku testów z pozostałymi materiałami, ponieważ słyszała o stosowaniu „keratyny” do pielęgnacji włosów i chciała sprawdzić, czy ta konkretna keratyna ma działanie na włosy. Po kilku testach zespół zauważył zachęcające wyniki, ale pielęgnacja włosów nie była ani ich pracą, ani obszarem ich kompetencji. Potem zadzwonili do mnie, aby spojrzeć na wyniki, jako przysługę dla nich od znajomego. Ale kiedy zobaczyła niesamowite efekty tej technologii na zniszczonych włosach, wiedziała, że ​​musi podzielić się nią ze światem. I jeszcze 4 Lata widziałem markę „Virtue” Cnota Al Noor, wprowadzony na rynek w 2017 roku.

Czy możesz podzielić się z nami niezwykłą historią, która przydarzyła Ci się odkąd kierujesz własną firmą?

Moim zdaniem niezwykłe w naszej historii jest to, jak z firmy kosmetycznej przekształciliśmy się w fabrykę własnych składników, zaskakująco i niespodziewanie! Kupiliśmy wyłączną licencję na korzystanie z tej niesamowitej technologii formułowania kosmetyków, a wyniki, które widzieliśmy na włosach, a zwłaszcza na włosach zniszczonych, były absolutnie nie do opisania. Pomysł brzmiał świetnie na papierze, zanim trafiliśmy na poważną przeszkodę. Mimo że mieliśmy licencję, nie znaleźliśmy nikogo naprawdę zdolnego do produkcji białka, na którym koncentruje się ta technologia, a tym samym nasza marka, na potrzebną skalę. Szukaliśmy wszędzie, u producentów tradycyjnych składników kosmetycznych i dostawców leków, i nie znaleźliśmy nikogo, kto miałby specjalistyczny sprzęt do formułowania tego magicznego składnika. W końcu zdaliśmy sobie sprawę, że nie mamy innego wyjścia, jak zbudować laboratorium i samodzielnie wyprodukować składnik, co opóźniło wprowadzenie naszych produktów na rynek o kilka lat, ale korzyści, które dostrzegliśmy, były ogromne. Dziś dysponujemy w pełni wyposażonym laboratorium oraz zapleczem badawczo-rozwojowym, które nie ma sobie równych w branży i nie ma precedensu dla firmy naszej wielkości. Do dziś czerpiemy z tego korzyści.

Virtue to marka nr 1 do pielęgnacji włosów
Virtue to marka nr 1 do pielęgnacji włosów

Z twojego doświadczenia, jakie są czynniki? 3 Niezbędny do sukcesu kobiet w zakładaniu własnej firmy?

Pewność siebie, wytrwałość iwspółczuć innym. Zaufanie jest niezbędne, ponieważ musisz wierzyć w siebie i swoją wizję. Wytrwałość, gdybym słuchał ludzi zamiast trzymać się swojej wizji, ten projekt wiele razy poniósłby porażkę, zwłaszcza na początku. Powiedziano mi, że to bardzo skomplikowany i kosztowny projekt, zajmuje dużo czasu i tak dalej. Ale nigdy się nie poddawałem. Empatia to podstawa, bo kiedy kierujesz zespołem ludzi, musisz dostosować się do ich osobowości i potrzeb. Porażka jest nieunikniona, chyba że możesz postawić się w sytuacji innych. Dodaje się do tego czwarty czynnik, czyli posiadanie skóry szorstki, Powinieneś być w stanie zaakceptować krytykę i odrzucenie bez wpływu na ciebie. Będziesz żyć tą rzeczywistością prawie każdego dnia, kiedy założysz własną firmę.

Opowiedz nam więcej o kolekcjach Virtue. Cnota.

mamy 4 Grupy preparatów: grupa „Odzyskiwanie” Powrót do zdrowia, jeden rozmiar dla wszystkich i grupa „Vol” Pełny Do gęstych włosów,Grupa „Gładkie” Gładki dla włosów surowy, grupa „Kurl” Kędzior Na kręcone włosy wszelkiego rodzaju. Dziś jesteśmy w trakcie uruchamiania grupy „Virtue Florish”. Cnota Rozkwit Aby promować wzrost włosów.

W skład grupy wchodzą również różnorodne produkty do pielęgnacji włosów, w tym maska Regeneracja i leczenie Leczenie regeneracyjne Najlepiej sprzedający się i rewolucyjny olejek leczniczy. Te dwa produkty są idealne do poznania marki. Czasami, ze względu na nasze stosunkowo wysokie ceny, ludziom może nie być łatwo wypróbować nowe produkty, a te dwie kuracje na włosy są łatwym dodatkiem do każdej rutyny, którą obecnie stosujesz i dają Ci dużą pewność siebie. Świetnie pachną, a efekty są niesamowite, a kiedy ludzie przyzwyczają się do marki, używają coraz więcej jej produktów.

W czym tkwi sekret skuteczności Twoich produktów i odróżniania ich od innych?

Przypisuje się istnieniu marki „Virtue” Cnota To rewolucyjna technologia, która nigdy nie została wynaleziona do pielęgnacji włosów. Materiał „Alfa keratyna” 60 KyuAlfa Keratyna 60 ku Jest to opatentowana formuła ludzkiego białka keratynowego, opracowana w medycynie regeneracyjny Aby przyczynić się do leczenia ciężkich oparzeń. W przeciwieństwie do innych powszechnych związków „keratynowych”, z których większość to wysoko przetworzone odpady zwierzęce (takie jak wełna owcza lub pierze), białko to pochodzi z ludzkiego włosa i jest starannie ekstrahowane, aby zachować jego pełną strukturę i korzyści. A ponieważ jest to w zasadzie ta sama substancja, która stanowi 90 procent ludzkich włosów, zauważa łamliwość i uszkodzenia i idzie tam, gdzie włosy muszą naprawić uszkodzenia, aby cieszyć się najpiękniejszymi możliwymi włosami. Kiedy zobaczyłam niesamowite efekty tej technologii na zniszczonych włosach, chciałam podzielić się nią z całym światem.

Przeprowadziliśmy kilka testów klinicznych tego składnika, jeszcze zanim zaczęliśmy formułować produkty końcowe i byliśmy zdumieni wynikami. Po 5-krotnym użyciu prezentowane są produkty Virtue zawierające składnik „Alpha Keratin”. 60 KyuAlfa Keratyna 60 ku Następujące wyniki:

  • 67 procent mniej puszących się włosów
  • Traktuj wypryski o 95 procent.
  • Grubość włosów wzrosła o 22 procent.
  • Wzrost intensywności koloru włosów o 138 procent.

Co jest największym wyzwaniem dla Virtuoso? Cnota?

W rzeczywistości największym wyzwaniem Virchowa pozostaje. Cnota Po prostu po to, by przyciągnąć wzrok w bardzo zatłoczonym sektorze. Jesteśmy wciąż młodą i mało znaną marką. Ale kiedy ludzie raz wypróbowali nasze produkty, nie mogą się bez nich obejść. Czują różnicę we włosach, więc zawsze polegają na tych produktach.

Jakiego produktu doradzasz nowym klientom?

Dla mnie polecam maskę Regeneracja i leczenie Leczenie regeneracyjne. Ten niesamowity produkt można stosować raz lub dwa razy w tygodniu, aby zregenerować i wygładzić włosy, bez ich obciążania. Daje skuteczne rezultaty już po 3 minutach, zamiast odżywki do włosów, której zwykle używasz. Najważniejsze, że nadaje się do każdego rodzaju włosów, nawet do włosów farbowanych, jak wszystkie produkty Virtue. Jeśli musisz przetestować tylko jeden produkt Virtue, to jest to pierwszy wybór, ale muszę Cię ostrzec, że pokochasz produkty Virtue podczas ich używania!

Gdzie możemy dostać produkty „Cnota” Cnota?

Wszystkie nasze produkty są dostępne wyłącznie w Sephora na Bliskim Wschodzie.

Dlaczego kobieta powinna zmieniać sposób pielęgnacji włosów wraz z wiekiem?

Myślę, że każda kobieta musi zmienić swoją rutynę, jeśli chodzi o uświadomienie sobie, że piękno włosów tkwi w ich zdrowiu i zwracanie uwagi na uszkodzenia, jakie na co dzień wyrządzamy naszym włosom, czy to farbowanie, chemia, stylizacja narzędziami termicznymi lub po prostu układanie i mycie wodą. które zawierają duże ilości minerałów. Na szczęście dzięki technologii Virtuo możesz teraz naprawić te uszkodzenia i cieszyć się zdrowo wyglądającymi włosami.

Jaką radę dałbyś każdej dziewczynie i kobiecie, która aspiruje do bycia przedsiębiorcą?

Wytrwałość, wytrwałość, wytrwałość. Trzymaj się swojej wizji. Otaczaj się inteligentnymi ludźmi, którzy również wierzą w to, co próbujesz osiągnąć.

.

Ostatnie Posty