- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessMickey Sumner o „Snowpiercer”, zrównoważonej pielęgnacji skóry i najlepszych poradach kosmetycznych, jakie...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mickey Sumner o „Snowpiercer”, zrównoważonej pielęgnacji skóry i najlepszych poradach kosmetycznych, jakie mama Trudie Styler jej dała


Trzeci sezon dystopijnego thrillera TNT Snowpiercer być może znajduje się w pociągu w postapokaliptycznym świecie, który zamarzł, ale na dzień dzisiejszy aktorka Mickey Sumner jest gotowa do podjęcia nieco lżejszych tematów – pielęgnacji skóry, golenia głowy i masek do włosów – ze swojego domu w słonecznym Kalifornia.

Naprawdę zależy Ci na zrównoważonym rozwoju. Jak myślisz, kto robi to dobrze, jeśli chodzi o piękno?

„Właśnie zacząłem używać OSEA i bardzo mi się to podoba. Każda marka, która robi opakowania w szkle, dobra robota! Dlaczego nie wszyscy mogą tego zrobić? Kocham to. To wodorosty i pochodzi z Kalifornii, więc dla mnie jest lokalny. Lubię też Tatcha. Właśnie kupiłem naturalną pastę do zębów Davida. Jest dobry i jest wyposażony w ten uroczy klucz, który zwijasz, aby niczego nie marnować. Bardzo lubię też MOD Body Oil. Myślę, że ta marka jest genialna. Olejek nie pachnie i jest rajem.

Niestety jest z plastiku, a szkoda, ale moja kolorystka Aura właśnie posadziła mnie na K18. To maseczka do włosów i jest szalona. Moje włosy naprawdę się zmieniły – mam pół głowy, więc staram się szybko je odrosnąć i wydaje mi się, że to pomaga”.

Twoja postać, Bess Till, ma w serialu dość specyficzny styl. Czego używają na planie, aby wprowadzić Cię w tę rolę?

Iddo Goldberg

„Połowa mojej głowy jest ogolona, ​​a oni golą ją co drugi dzień, co przygotowuje mnie do tej postaci. To w zasadzie rytuał – to naprawdę niesamowity moment, móc usiąść na krześle, ogolić głowę i zamienić się w nią. To bardzo dużo: „Ok, ona jest! Jestem gotowy!’ Moje włosy były dużą częścią mojego rozwoju postaci i dużo o tym dyskutujemy. Z biegiem lat ewoluował, co było zabawne.

W serialu noszę makijaż, który jest dramatyczny i naprawdę dobrze zrobiony. Czasem koniec świata i Till nosi eyeliner! Zanim pójdę do pracy, używam Dr. Gross’s Daily Peel Pads. Miło jest mieć to codzienne złuszczanie.”

Co robisz, aby znaleźć czas dla siebie?

„Jestem mamą pięciolatka i w początkowych latach naprawdę nie dbałam o siebie. To wszystko było tak przytłaczające, ale teraz staram się wykroić ten czas. Teraz, kiedy jest trochę starszy, zdaję sobie sprawę, jak ważne jest to. Staram się masować i bardzo lubię mikroprądy. Kiedy jestem w Nowym Jorku, chodzę do Stillpoint Beauty. Robią maseczki mikroprądowe, które nie są inwazyjne, ale uwielbiam to. Uwielbiam to, jak się czuje, uwielbiam wyniki. Jestem również fanem Ricari Studios do samoopieki.”

Iddo Goldberg

Twoja mama to Trudie Styler. Jaka jest najlepsza rada kosmetyczna, jaką ci udzieliła?

„Jej wielkim przesłaniem zawsze było: „Czuj się dobrze”, zwłaszcza gdy chodziliśmy na zakupy. Zawsze pytała: „Czy czujesz się fantastycznie? Jeśli nie czujesz się fantastycznie, zdejmij to. Noś ubrania, które sprawiają, że czujesz się pewnie, noś ubrania, które sprawiają, że czujesz się świetnie”. Myślę, że zdecydowanie to przyjąłem. Staram się nie angażować zbytnio w mody i trendy; Bardziej interesuje mnie noszenie ubrań, które sprawiają, że każdego dnia czuję się świetnie — nawet z tego powodu, że materiał jest po prostu przyjemny w dotyku, i myślę, że to naprawdę dobra rada.

Ale moja mama też jest bardzo efektowna. Kiedy byłem dzieckiem, obserwowałem, jak robiła sobie włosy i makijaż; Zawsze byłam częścią zabawy. Pamiętam, jak siedziałam w jej łazience i patrzyłam, jak przygotowuje się do różnych rzeczy, a wizażystka robiła mi rzęsy lub włosy. Mam wspaniałe wspomnienie z dorastania z nią.

Czego najbardziej ekscytujesz się w tym roku w lutym?

„Wkrótce wracam do pracy; wracamy do Snowpiercer czwarty sezon pod koniec marca. W tym celu przeprowadzamy się do Vancouver i mogę zobaczyć moją obsadę i moją ekipę. W tym momencie wszyscy stali się rodziną. Szczególnie podczas pandemii pojawia się aspekt izolacji, więc jestem podekscytowany, że codziennie chodzę do pracy, widzę ich twarze i znów mam poczucie wspólnoty. Uwielbiam pracować i uwielbiam grać tę postać. Myślę, że przeprowadzam się do domu. Nie wiem, dokąd się wybieram, ale czekają mnie duże życiowe zmiany. Rozstałam się z mężem i uczymy się, jak być współrodzicielem, więc to wielki rok. Ale czuję się z tym dobrze i jestem podekscytowany tym, co będzie dalej.

.Źródło strony

Ostatnie Posty