- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMiękkie fryzury inspirowane Mai Omar, bohaterką serialu Rania i Sakina
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Miękkie fryzury inspirowane Mai Omar, bohaterką serialu Rania i Sakina

Miękkie fryzury inspirowane Mai Omar, bohaterką serii Rania i Sakina, przeglądamy z Tobą, abyś mógł spojrzeć na jej elegancki styl i zainspirować się nim. Egipska gwiazda Mai Omar codziennie przygląda się widzom podczas sezonu dramatycznego Ramadanu poprzez swój serial „Rania i Sakina”, w którym bierze udział gwiazda Ruby, więc rzuciliśmy światło na niektóre jej fryzury.

Fryzury w stylu Mai Omar

Bohaterkę serialu „Rania i Sakina” Mai Omar wyróżnia miękka uroda i eleganckie włosy, w których wybiera miękkie fryzury z nowoczesnymi akcentami, które odzwierciedlają jej elegancki gust. Najnowszy trend fryzjerski może być inspirowany mokrymi włosami ściągniętymi do tyłu w elegancki i nowoczesny sposób, zarówno z długimi, jak i średnimi włosami, fryzurą, która pasuje również do sezonu wiosenno-letniego, zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Miękkie fryzury inspirowane Mai Omar, bohaterką serialu Rania i Sakina

Wśród fryzur, które preferuje Mai Omar, są długie falowane włosy z szerokimi falami od środka włosów do końca lub proste fryzury z falującymi końcami, a jej włosy można ozdobić błyszczącą broszką z boku głowa, aby nadać jej luksusowy wygląd.

Fryzury w górę i o połowę w stylu Mai Omar

Mai Omar wybiera również przy wielu okazjach, w których uczestniczy, fryzury z koków w różnych stylach, takie jak jednowarstwowy wysoki kok lub nowoczesny wielowarstwowy kok, oprócz szerokiego koku, a także może być zainspirowany pół unieść fryzurę i pozostawić resztę włosów Opuszczony, gdzie te fryzury odpowiadają gustom wyrafinowanych kobiet w każdym wieku.

Fryzury w górę i o połowę w stylu Mai Omar

Zobacz zdjęcia i zainspiruj się Mai Omar, bohaterką serialu, Ranią i Sakiną, najpiękniejszymi miękkimi i efektownymi fryzurami.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Mai Omar.

Ostatnie Posty