- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMiękkie i charakterystyczne fryzury dla nastolatek inspirowane Halą Al-Turk
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Miękkie i charakterystyczne fryzury dla nastolatek inspirowane Halą Al-Turk

Miękkie i charakterystyczne fryzury dla nastolatek inspirowane Halą Al-Turk. Młoda artystka z Bahrajnu, która kilka dni temu wydała swój najnowszy teledysk do piosenki „Ana Majnouna”, jest uważana za inspirującą dla młodych kobiet w ich wieku, z najpiękniejszymi nowoczesnymi i uderzającymi fryzurami, od długich fryzur po podniesione włosów, więc przyjrzyjmy się grupie jej najpiękniejszych fryzur, aby się nimi zainspirować.

Fryzury na długie luźne włosy

Hala Al-Turk, mimo że nadążała za różnymi trendami fryzjerskimi w ostatnim okresie, zachowała jednak swoją długą i atrakcyjną fryzurę, z gradientowymi kolorami między brązowymi i miodowymi odcieniami, dostosowanymi do jej skóry i koloru jej ciemnych oczu.

Hala Al Turk z długimi falującymi włosami - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Hala Al Turk z długimi falującymi włosami – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Nastoletnie dziewczyny mogą czerpać inspirację od autorki piosenki „I am Majnouna”, falujące fryzury w nowoczesny sposób unosząc przód włosów do tyłu, a resztę pozostawiając prosto z tyłu. Należy również nadać wyglądowi włosom charakterystyczny i dziecinny akcent, nakładając falowane włosy za pomocą grzywki z miękkimi pasmami z przodu włosów, które mają postać kołnierza, a ten wygląd jest odpowiedni dla młodych kobiet w okresie dojrzewania.

Hala Al-Turk z falującą fryzurą z warkoczami z przodu głowy - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Hala Al-Turk z falującą fryzurą z warkoczami z przodu głowy – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Hala Al-Turk ostatnio nosiła miękką, gładką fryzurę, z kolorowymi fularami jako opaską, z przodu głowy w żywy i nowoczesny sposób, pasujący do jej wieku.

Fryzury do połowy i updo

Hala Al-Turk nie omieszkała nadążać za najnowszymi fryzurami typu half-lift, które polegają na połączeniu górnej części włosów i związaniu jej w kucyk na czubku głowy, a następnie pozostawieniu pozostałych pasm włosów w dół. Możesz również czerpać inspirację z fryzury z wysokim kokem z brązowym makijażem.

Hala Al-Turk z wysoką fryzurą - zdjęcie z jej konta na Instagramie

Jedną z najpiękniejszych fryzur, jaka przystaje na młode nastolatki, jest fryzura warkocz, którą Hala Al-Turk w prostym i miękkim stylu zaplatała z boku warkoczem.

Obejrzyj grupę charakterystycznych fryzur dla Hala Al Turk i zainspiruj się nią.

Załączone zdjęcia Hali Al-Turk z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty