- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryMiranda Kerr miała cztery wytryski na twarz przed wczorajszą galą spotkania
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Miranda Kerr miała cztery wytryski na twarz przed wczorajszą galą spotkania


Wszystko, co robi Miranda Kerr — od uruchomienia własnej marki produktów do pielęgnacji skóry po codzienne wieczorne filmy na Instagramie — ma po naszej stronie solidną ocenę 10 na 10. Ale jej makijaż na ostatniej gali Met był tak dobry, że nie mogliśmy umieścić na nim numeru. Oto zestawienie wszystkich zabiegów i produktów użytych, aby uzyskać jej promienny wygląd.

Najpierw Kerr zaczęła przygotowywać skórę od maseczki od Ivána Pola, znanego również jako Piękna kanapka, używając produktów Chanel. Kerr nie jest jedyną gwiazdą, która zaplanowała twarz z Polem przed galą Met. Karlie Kloss, Eiza Gonzalez, Jeremy Pope i Maggie Rogers również przygotowali swoją skórę za pomocą Beauty Sandwich Facial.

Następnym przystankiem Kerra była kosmetyczka celebrytów Ildi Pekar do twarzy z mikroprądami. „Ten rodzaj twarzy, który jest formą mikroprądów, które przenikają i stymulują ponad 35 różnych mięśni twarzy, aby pomóc unieść i napiąć skórę, jest podstawą wspaniałej skóry” – wyjaśnia Pekar w oświadczeniu, które nam udostępniono. Ta maseczka ma wiele zalet, w tym drenaż limfatyczny, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek, napiętą skórę i bardziej wyrównaną cerę.

Dwa maseczki nie wystarczyły Kerr — dostała też dwa kolejne od specjalisty od pielęgnacji skóry celebrytów Nousha Salimi. Kerr miał dwa maseczki reiki z kryształami, które Salimi wykonywał w ciągu kilku dni. marka własna Kerra, Kora Organics, był używany podczas tych maseczek. Jej długoletnia przyjaciółka i koleżanka modelka Lily Aldridge również zrobiła sobie twarz z Salimi przy użyciu Kora Organics przed Met Gala.

Po czterech maseczkach jej skóra była gotowa do makijażu. Zanim supermodelka trafiła na czerwony dywan, jej wizażystka, Ericka Verrett, zaczęła od bazy. „W przypadku cery wiedziałam, że chcę, aby promienna skóra Mirandy prześwitowała, więc zdecydowałam się na słynną ILIA Super Serum Farba do skóry SPF 40 (48 USD) zmieszane z Korektor w serum ILIA True Skin (30 dolarów), pozostawiając ją z zroszonym, naturalnym wyglądem” – mówi Verrett w komunikacie. W przypadku policzków Verrett wybrał ILIA Multi-Stick (34 USD) w cieniu Szept wraz z machnięciem Rozświetlacz w płynie ILIA Light Serum (42 USD).

Dla oczu to było ILIA The Necessary Eyeshadow Palette (38 USD) w Ciepły Nude na powiekach. „Korzystając z połączenia asortymentu wykończeń matowych, satynowych i metalicznych, skupiłem się na stworzeniu dramatycznego, ale gustownie stonowanego makijażu, aby podkreślić odważną wargę” – mówi Verrett. „Mój ulubiony odcień, 1979, to piękna, ciepła terakota, którą wykorzystałam do stworzenia subtelnego efektu kociego oka”. Aby dokończyć glam, uzupełniła oczy skrzydlatą wkładką, używając ILIA Clean Line Gel Liner (26 USD) w Zmierzchu i dwie warstwy ILIA Limitless Tusz do Rzęs (28 dolarów).

Źródło strony

Ostatnie Posty