- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryMiranda Kerr mówi, że jej dwuletni krem ​​nawilżający jest jak zielony sok...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Miranda Kerr mówi, że jej dwuletni krem ​​nawilżający jest jak zielony sok dla skóry


Wszyscy patrzą na Mirandę Kerr i myślą o aniele, ale poczekaj, aż spotkasz ją osobiście. Supermodelka to o wiele więcej niż tylko jej cudowna skóra i jedwabiste włosy — jest przezabawna, wesoła, dobrze wypowiadana i mogłaby nawet uchodzić za naukowca ze wszystkim, co wie na temat piękna i tego, co składa się na tworzenie produktu.

„Czuję, że edukacja jest kluczowa”, mówi dyrektor generalna i założycielka (tak, Kerr jest oboje) na inauguracji jej najnowszego i najlepszego produktu, Kora Organics Lekki krem ​​nawilżający z aktywnymi algami (56 dolarów). „Im więcej możesz kształcić się na temat składników i czytać etykiety, tym lepiej dla ciebie”.

Nie trzeba wiele, aby przeczytać etykiety na produktach Kerr – każdy składnik, który widzisz, jest możliwy do zidentyfikowania, ale nie był to jej jedyny cel: „Jesteśmy certyfikowani ekologicznie, używamy kryształów i używamy pozytywnych afirmacji, a także używamy aromaterapia i olejki eteryczne – dodaje.

Chociaż Kerr przyznaje, że wszystko w jej marce krzyczy o czystym pięknie, nie chce, aby została „wrzucona” do tej kategorii. Dla niej Kora jest czymś więcej niż tylko czystą. Zawarte w filarach jej marki: zrównoważony rozwój, miłość do siebie i dobre samopoczucie. „Opracowanie tego zajęło dwa lata, ponieważ kiedy masz certyfikowany produkt ekologiczny, zajmuje to tak długo. Robię się naprawdę niecierpliwy, ponieważ mówię „ugh, to jest takie dobre, po prostu chcę to pokazać”… Ale cierpliwość jest ważna – jestem Baranem”.

Kerr nazywa nową premierę „zielonym sokiem dla skóry”, ale określa ją również jako lekką, sprężystą wersję Kora Organics Kurkuma Glow nawilżający (60 dolarów). „Ciekawe w kremie jest to, że jest super nawilżający — dysponujemy technologią liposomów, która zamyka wodę z lodowca szwajcarskiego, dzięki czemu rozpryskuje się bezpośrednio na skórze, aby ochłodzić i ukoić skórę — i odżywia, nie klei się ani nie klei. Ta technologia naprawdę sprawia, że ​​produkt jest wyjątkowy”, mówi nam.

Szczególnie lubi nakładać ten produkt zaraz po przebudzeniu, ale mówi, że jest wystarczająco nawilżający, aby można go było stosować również w nocy. „Mam obsesję na punkcie używania aktywnych alg każdego ranka i pięknie układają się pod makijażem” – mówi. Zasilany przez składnik bohatera, zielone algi, zieloną herbatę, różę alpejską i wodę z lodowca szwajcarskiego, ten wzmacniacz bariery oczyszcza, łagodzi, uspokaja i minimalizuje widoczność porów. „Celem tego produktu było stworzenie produktu, który byłby lekki i dawał potrzebne nawilżenie bez nadmiernego połysku”. Po tygodniu używania tego możemy śmiało powiedzieć, że cel Kerra został osiągnięty.Źródło strony

Ostatnie Posty