- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMokre fryzury dla niezwykłego letniego wyglądu na Eid Al-Fitr 2022
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Mokre fryzury dla niezwykłego letniego wyglądu na Eid Al-Fitr 2022

Mokre fryzury dla niezwykłego letniego wyglądu na Eid Al-Fitr 2022. Zaakceptuj go jako innowacyjny i niekonwencjonalny wygląd z dala od suchych fryzur, a te fryzury pasują również do sezonu letniego, zapewniając Ci nowoczesny i orzeźwiający wygląd, więc podążaj z nami grupa mokrych fryzur w różnych stylach z platform domów mody na ten sezon, aby zabłysnąć W świetle Eid al-Fitr 2022.

Fryzury cofnięte i cofnięte

Modne fryzury na mokro, wybieraj je z wybiegów w łatwy sposób na Eid al-Fitr i nakładaj mokrą fryzurę z żelem w sposób opuszczany i ściągnięty z grzywką, tak jak wygląda model Dar FendiI upewnij się, że przód włosów znajduje się w środkowej części od przodu, i wspaniale jest skoordynować ten makijaż nagiego z trendem strassu na twarzy.

Fryzury cofnięte i cofnięte

Ale jeśli jesteś jedną z kobiet z krótkimi włosami curry, zaadoptuj mokre włosy na Eid i ułóż włosy całkowicie do tyłu z grzywką bez podziału włosów z przodu głowy, tak jak wygląda modelka Dara Stephane Rolland I skoordynuj z nim trend makijażu brązowego, który w nowoczesny i uskrzydlony sposób rysuje się na całej górnej powiece.

Obwinione mokre fryzury

Fryzury mokrych włosów nie ograniczają się do luźnych włosów, ale widzieliśmy wiele nowych fryzur, które wpłynęły na mokre włosy, w szczególności fryzurę z wysokim kucykiem z włosami średniej długości na przykładzie modelu Dar Giambattista Valli Który ozdobił węzeł włosów elegancką białą krawatką, a także długą fryzurę kucyka można zaadoptować z przodem mokrych włosów od przodu, inspirowaną modelem Chanel, który pojawił się w tym wyglądzie z czarnym eyelinerem na górnych powiekach , a także mokrą i zaczesaną fryzurę na plecy można zaaplikować w nowoczesny sposób przez więcej niż jedno okrążenie na podobieństwo Dar Emporio Armani.

Obwinione mokre fryzury

Mokre kręcone fryzury

Dla osób z kręconymi lub kręconymi włosami mają również różne opcje nakładania żelu na włosy i nadania blasku Eid Al-Fitr 2022 żywym i orzeźwiającym wyglądem. Na przykład widzieliśmy Dar Model Missoni Z mokrymi włosami ściągniętymi do tyłu z lekkimi lokami, które dodawały jej włosom witalności, a także z tego samego domu, pojawiła się więcej niż jedna modelka z krótkimi lub długimi włosami z mokrymi kręconymi kępkami i delikatnym makijażem nude, które wyglądają bardzo dobrze z letnimi ubraniami i sprawić, by kobiety czuły się komfortowo.

Mokre kręcone fryzury

Zobacz więcej zdjęć w załączonym albumie i wybierz najpiękniejsze mokre fryzury na Eid, inspirowane domami mody tego sezonu.

Ostatnie Posty